Wpis z mikrobloga

Chodziłem na terapię przez 4 miesiące. Na jednej z sesji zadałem pytanie, gdzie mogę poznać dziewczynę, żeby potencjalnie ją zaprosić na randkę. W odpowiedzi usłyszałem, że na kursie tańca (akurat wtedy uczęszczałem na takowy, więc dlatego o tym wspomniała), albo na tinderze XD Obie opcje wykluczyłem, bo na tym kursie były same pary, a z tindera korzystałem wcześniej i miałem 0 (słownie: zero) par. Terapeutka uznała, że ciężko się ze mną pracuje, bo nie przystałem na żaden z jej pomysłów xDD

#przegryw
  • 27
@raison_detre: Beka z tej terapeutki, brzydkiemu incelowi polecać tindera, gdzie liczy się tylko wygląd i brzydka kobieta ma 1000 matchy a brzydal ma zero.
Ale to kobieta to niedziwne, że ona nie rozumie incela, syty głodnego nie zrozumie, jak najbrzydsza kobieta na świecie ma większe powodzenie od przeciętnego mężczyzny na tinderze, to co dopiero taka terapeutka, która nie rozumie tego, że ktoś może mieć 0 matchy na tinderze.

Przegrywów to może
@raison_detre: Terapia polega na czymś innym niż doradzanie jak żyć, powinna to Ci powiedzieć na samym początku. Ale idąc jej tokiem "terapetowania" to uważam, że powinna pójść w kierunku Twoich zainteresowań/pasji. Najłatwiej poznać kolegę/koleżankę, a w związku z tym kogoś więcej w miejscach, gdzie spotykają się osoby, które interesują się tym samym. Jeżeli takowej nie masz, to powinna ta pasje odszukac i uwypuklić, przeanalizować Twoje dzieciństwo i odpowiednimi pytaniami wyszukać to
@Jergen: Co za brednie i co, wykopek ma kogos poznac siedzac przed komputerem grajac w gry w ktore graja glownie faceci, ewentualnie ogladajac materialy dla doroslych? Czy ewentualnie (jesli wykopek wychodzi z domu) na jakichs karciankach, planszowkach w ktore tez graja faceci?
@krzywy_kanister: Serio?
Po pierwsze, ja nie jestem specjalistą (nie wiem jak pomóc typowemu piwniczakowi)
Po drugie, chciałem uwypuklić, że terapeutka potraktowała sprawę, jeszcze bardziej powierzchownie niż ja (aby szukał na Tinderze)
Po trzecie, znam kobiety, które grają w planszowki, znam kobiety, które grają w gry komputerowe, znam kobiety, które mówią ryby, znam kobiety, które interesują się programowaniem czy motoryzacja. Mogę tak wymieniać w nieskończoność.
Myślę, że każdy jak był mały miał
@Jergen: Po co wypisales takie brednie ktore sa tylko dowodem anegdotycznym? Nie jestes w stanie na tyle ruszyc wyobraznie zeby rozroznic stwierdzenie, od tego, ze malo osob sie cos w angazuje od tego, ze zadna osoba nic nie robi? Trollujesz albo podchodzisz do sprawy powierzchownie jak opisana w tej prowokacji terapeutka.
a tak serio, to dlaczego w ogóle chodziłeś na terapię do kobiety? xD Jak ktoś, kto jest niezdolny do odczuwania empatii miałby ci pomóc?


@CXLV: Należałoby się zastanowić, po co w ogóle chodzić na jakąkolwiek terapię. Z tego, co widać na tagu, to większość szuka nie terapii, tylko raczej rozmowy z jakimś mądrzejszym kolegą, który powie, jaka jest tajemnica sukcesu czy w ogóle "normalności". W życiu codziennym mają problem ze znalezieniem
@artur-tyminski: przestan trollowac, jeszce jakies katolickie randki
@ciachostko teraputa chyba powinien miec swiadomy, ze moze trafic na ludzi siedzacych doslownie w piwnicy, nie majacych kontaktu towarzyskich tylko gry komputerowe i swoje waifu w formie body pillow (taka duza poduszka z nadrukiem postaci). to jest raczej uswiadomienie pracy od podstaw w co watpie, ze terapeuci robia.
@ciachostko: jezu wez naucz sie czytac ze zrozumieniem, to terapeuta ma powiedziec komus na wozku idz pobiegaj albo szukaj pracy w budynku/firmie bez podjazdu czy windy? metoda malych krokow, robienia czegos po 30stce co przecietna osoba robila raczej jako nastolatek. jakbys sie uczyl pisac i czytac w tym wieku tez mialbys problemy.
wy #!$%@? oczekujecie, że terapeuta wam powie, gdzie znaleźć laskę? XDD.


@ciachostko: Nie, ja tego nieoczekuje, po prostu musimy powiedzieć otwarcie że żaden terapeuta nie jest w stanie pomóc przegrywowi bo oni leczą objawy a nie przyczynę "choroby". Czyli jest to zwykłe oszustwo trochę jak sprzedawcy garnków dla emerytów i każdy kto poleca terapię przegrywom jest oszustem.