Wpis z mikrobloga

  • 6
@adik3x: jak można mówić że "kiedyś to były afery". No debile. Jak teraz nie ma afer to ja nie wiem czym są afery. I jeszcze to p0lackie przyzwolenie na rozkradanie kasy "bo przynajmniej dajo". Polakom nie przeszkadza złodziejstwo i dyktatura, byle na kaszę starczyło. Podły i mały naród. Żałuje, że Śląsk nie jest Niemiecki
@mwmichal: gardzić trzeba klasą polityczną która już nawet się nie kryje, że pogrywa ze swoim elektroratem jak ze stadem baranów. Szkoda jedynie, że bezsensowne referendum które do niczego nie prowadzi będzie opłacone z podatków od wszystkich, nie tylko cyników którzy to urządzają.

Klasa polityczna ma swoje cele a opinię elektroratu w dupie, przypominam zmielenie podpisów pod podstulatem referendum w sprawie JOW. Co by niby dalo gdyby elektrorat zaglosowal za wyprzedazą majątku
Właściwie będąc emerytem - zagłosowałbym za podniesiem wieku emerytalnego by weicej ludzi na mnie dalej robiło ????


@mkasiak: Nie doceniasz głupoty tych ludzi. Pewno niektóre baby mające 62 lata i siedzące na emeryturze myślą, że jakby wrócił Tusk to musiałyby wrócić do pracy na kolejne 5 lat. Jest ogrom naprawdę głupich ludzi, a niestety wśród starszych jeszcze więcej procentowo, bo 1) na starość człowiek często traci elastyczność umysłu(ale często z własnego