Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: w zasadzie to zabawny stereotyp, nie całkiem niezgodny z prawdą ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze, że kobiety śmieją się z mężczyzn, problem jest w tym że śmianie się z kobiet jest już znacznie mniej dopuszczalne i mile widziane w mainstreamie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jest mi z tego powodu wszystko jedno. Częściowo ta pierwsza ma rację, bo mężczyźni nie przywiązują wagi do takich rzeczy przeważnie, i w awaryjnej sytuacji nawet ten płyn do naczyń u niektórych by poszedł w ruch. Ja szamponu używam zawsze tego samego, ze średniej półki(pasują mi zapachy tej danej marki xD), a jak go nie ma to jakikolwiek inny biorę, i jest mi wszystko jedno jaki on będzie. Kiedyś od
  • Odpowiedz
@WielkiNos: No kurła- najlepiej umyć szarym mydłem. Ewentualnie zrobić maść z jajka czy innej czarnuszki. Kobiety, które niszczą włosy farbami, codziennym prostowaniem i suszeniem czy nawet myciem bo nie powinno się tak często.
  • Odpowiedz
dobrze, że kobiety śmieją się z mężczyzn, problem jest w tym że śmianie się z kobiet jest już znacznie mniej dopuszczalne i mile widziane w mainstreamie


@Wap30: jakoś zawsze widziałam odwrotną tendencję, z żartów o kobietach chętnie śmiały się także kobiety ale z facetów jak się śmiały to panowie mieli ból doopy i pisali coś w stylu że więcej szacunku do mężczyzn by się przydało bo gdyby nie oni to nie
  • Odpowiedz
jakoś zawsze widziałam odwrotną tendencję, z żartów o kobietach chętnie śmiały się także kobiety


@AlienFromWenus: ale gdzie? Ja jak wspomniałem piszę o mainstreamie - w kontekście choćby mediów czy filmów, gdzie tendencja nie wymaga nawet dyskusji. Rozmowy randomów na wykopie to oczywiście zupełnie inna historia
  • Odpowiedz