Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja. Wszyscy robimy w dziale obsługi klienta w międzynarodowym korpo. Z tą różnicą, że ja mam umowę o pracę na czas nieokreślony i godziny 9 - 17, poniedziałek - piątek, a julczyska (lvl 20 i 22) są na 3 miesiącach próbnych na zleceniu i mają robotę zmianową (w tym wypadku 4 - 12, 12 - 20 i 20 - 4) w tym weekendy i święta. Kiedyś, za czasów simpowania, pewnie bym się zgodził, ale na szczęście nauczyłem się, że "benzyna, trawa lub duda" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic to nie zmienia w moim życiu, ale przynajmniej różowe mnie nie wykorzystują i mam trochę beki.

#pracbaza #p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #vejt #betabankomat
SzymonXes - Taka sytuacja. Wszyscy robimy w dziale obsługi klienta w międzynarodowym ...

źródło: robobaza

Pobierz
  • 93
@CloudSpanner: wszystko zależy od jego postawy, jak powie, że uznał, że pytanie w tej sytuacji o randkę będzie tak samo nieodpowiednie jak pytanie się kogoś w piątek, że rzuci wszystkie swoje sprawy i pobiegnie do pracy. A jak ona tego nie zrozumiała to jest tępa, to ludzie przyznają Opowi rację i raczej z niej będą się śmiać. Wszystko zależy od niego.
A co jest złego w próbie podrywania młodych julek?


@kazimierz-wardecki: Nic ale nie podrywa się w pracy w której jesteś na stałe. Wyjątkiem są jakieś prace wakacyjne gdzie po 2-3 miesiącach się zwalniasz i nikt Cię już nigdy nie zobaczy. Tutaj (zakładając, że historia jest prawdziwa) op zostanie zaraz obgadany i dostanię łatkę frajera, który startuje do młodych julek a te go ustawiają do pionu. Możesz próbować mi wcisnąć kit, że