Wpis z mikrobloga

#przegryw #p0lka #zwiazki #rozowepaski #blackpill

Jest dużo postów o polkach po 30 z dzieckiem szukających betabankomatu i ukrywająych dziecko etc.

Załóżmy czysto hipotetyczną sytuację i czy w takiej sytuacji związalibyście się z taką?
Poznajecie kobietę:
- 28-30lat
- dwójka dzieci w wieku 4-6lat
- własne mieszkanie (w kredycie)
- z dobrą przyszłościową pracą
- zarobkami w wysokości średniej krajowej lub lekko ponad. (wy zarabiacie +/- 10k żeby nie było że pracujecie za 3,5k)
Nie jest to typowa polka pracująca w żabce lecz kobieta z ambicjami, która nie trafiła z miłością.

Byłaby szansa na związek z waszej strony?

Byłaby szansa na związek z waszej strony?

  • TAK 16.9% (65)
  • NIE 83.1% (319)

Oddanych głosów: 384

  • 15
zarobkami w wysokości średniej krajowej lub lekko ponad. (wy zarabiacie +/- 10k żeby nie było że pracujecie za 3,5k)


@xmadesio: Czekaj... srednia krajowa na rękę to 5200 zł, ale facet ma zarabiać 10k? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do samego pytania - choćby kobieta i radziła sobie finansowo to po co mam brać kobietę z cudzymi dziećmi? I tak muszę poświęcać czas dla tych dzieci, i tak
@xmadesio: Wytłumacz mi po co mi kobieta z dobrą pracą? Kobieta posiadająca pieniądze/karierę to żaden atut a wręcz przeciwnie, normalny facet ma pieniądze i nie szuka baby z dobrą pracą. Kto ma pieniądze w związku ten ma władzę i kobiety wykorzystują ten fakt BEZWZGLĘDNIE na dwa sposoby: po pierwsze jeśli ich nowy partner zarabia mniej to automatycznie tracą do niego szacunek, zawsze będą patrzeć na niego z góry, a po drugie
@xmadesio: Jak z jednym chłopem nie wyszło, to zakłada się że coś jest nie tak i kariera zawodowa nie ma znaczenia. Jak słyszę "kobieta z ambicjami" to zawsze jest dla mnie red flag, bo co jak się tych ambicji nie uda zrealizować? Zostanę z rozgoryczoną kobietą?
@xmadesio:

Byłaby szansa na związek z waszej strony?

Widzę wiele tego typu postów, i zastanawia mnie jedno; zawsze wymieniane są różne cechy danej matki poza jednym najważniejszym.
Dla mnie najważniejsze by było czy miło mi się z nią spędza czas czy nie. Jeśli kobieta jest fajna, lubi ze mną posiedzieć wieczorem i mamy o czym pogadać, jeśli lubi wychodzić na miasto i jeździć na weekendy tak jak ja, jeśli dogadujemy się
nie trafiła z miłością


@xmadesio: jeżeli nie trafiła z miłością to znaczy, że zbyt szybko poszła do łóżka albo wybrała gościa o zbyt niskim IQ żeby się zabezpieczać. Ewentualnie sama ma zbyt niskie IQ żeby się zabezpieczać albo jeszcze czwarte rozwiązanie: chciała go złapać na dziecko a on zdołał uciec. Mówię ci jakich pozytywnych cech byś nie dodał takiej matce z dzieckiem, zawsze za sam fakt posiadania dziecka będzie zdyskwalifikowana. Może
@xmadesio: nie. Chłopu trzeba babę, która będzie chłopa kochać i będzie mieć z nim dzieci. Nikt czyichś dzieci nie będzie wychowywał.
Chłopu nie trzeba, żeby baba zarabiała nie wiadomo ile i miała nie wiadomo ile posiadłości. Wystarczy, że będzie bezdzietna i chętna na założenie rodziny z chłopem.