Wpis z mikrobloga

#zwiazki dziewczyna o którą starałem sie rok poszła do innego,mówiła że bardzo mnielubi ale nie podobam sie jej na chlopaka,zablokowala moj numer i ig jak dowiedzialem sie ze ten rok mnie oklamywala i caly czas kogos miała wiec ją zwyzywalem od kur***,(ona zablokowala mnie na publicznym ig ale nie na prywatnym) wiec ja zablokowalem tez jej prywatny ig zeby o niej zapomniec.i co? No to ze pisalem kiedys z jej bliskà kolezanką która mnie zablokowała a teraz ta jej kolezanka po 2msc mnie odbookowala na ig,widac ze nie chce zemną pisac wiec moje pytaniw to … czy jest szansa ze tamta kazała tej kolezance mnie odblokowac zeby mnie stalkowac? Widac ze ta jej kolezanka niechce zemna pisac a watpie zeby odblokowala mnie tak o bez powodu
  • 34
  • Odpowiedz
@DaVinciEnjoyer53:

- Starałeś sie o nią rok.
- Mówiła ci, że cie lubi ( zapewne mając zapasowe bolce).

mówiła że bardzo mnielubi ale nie podobam sie jej na chlopaka


Czyli na 100% miała już wtedy inne zapasowe bolce.

Po uj tracisz na nią czas i nerwy synek? Ehh młodzi ..

Kiedyś będziesz sie z tego śmiał.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: laski żyją na emocjach, tolerowała cię więc z ciekawości nawet chce cię stalkowac.

Laski stalkują inne laski, ich chłopaków, starych i nowych przyjaciół.

Social media to pożywka
  • Odpowiedz
Social media to pożywka


@jmuhha: Jak to dobrze, że nie mam.

Laski stalkują inne laski, ich chłopaków, starych i nowych przyjaciół.


Oni są smutniejsi od nas.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_ to dluzsza sprawa w skrocie,kiedys o niej zapomnialem i napisaka po 3 msc,ze czemu ja ją zablokowakem,zebym po nią przyjechal a ja znowu sie w niej zakochalem (napisala bo typ wiadomo co zrobil i ją rzucil) poczym znowu zaczela mnie olewac to jej napisalem ze znam prawde ze wtedy napisala bo tamten ją rzucil i chciala zemnie zrobic frajera to napisala ze jak na poczatku pisalismy to byla dziewicą i zebym
  • Odpowiedz
@DaVinciEnjoyer53: jak dzwoniła do ciebie żebyś przyjechał a ty pojechałeś...

Jak z perspektywy czasu to oceniasz? Myślałeś że jesteś jej 1 wyborem czy tak ciągle byłeś tamponem emocjonalnym? Szczerze
  • Odpowiedz
to jej napisalem ze znam prawde ze wtedy napisala bo tamten ją rzucil i chciala zemnie zrobic frajera to napisala ze jak na poczatku pisalismy to byla dziewicą i zebym jej nie obrazal to napisalem jej „j**c cie z gory na dół” po tym mnie zablokowala


@DaVinciEnjoyer53: oo i to mi sie podoba. Króciutko synek. Co ona ma/miała w sobie, że starałeś sie o nią aż rok? Starać sie rok o
  • Odpowiedz