Wpis z mikrobloga

Czy laptop na studiach to must have? 2 lata w zasadzie studiowałem i poradziłem sobie bez. Obecnie będę wynajmował stancję więc muszę mieć coś na miejscu. Wybór padł raczej na sprzęty poleasingowe jednak obecnie nie wiem czy ma to być laptop czy może lepiej komputer. W przypadku laptopa i tak raczej nie mogę liczyć na wielką jego mobilność ponieważ większość tych sprzętów ma baterię wystarczająca na max 2-3h działania. Do tej pory tylko na jednych zajęciach laptop miał jakiekolwiek sensowny użytek ponieważ można było robić projekt na swoim laptopie. Komputer jednak wydaje mi się że ma więcej zalet - w tym możliwość dołożenia jakiejś używanej karty i pogrania w cokolwiek. Obecnie już mam 1 komputer który mi wystarcza. Co wy o tym myślicie i czy są jakieś za żebym wziął właśnie laptopa? Jestem świadom że do komputera dochodzi monitor plus klawiatura/myszka, jednak wydaje mi się że to również będę mógł dosyć tanio ogarnąć - np. poleasingowe monitory.
#studbaza #laptopy #poleasingowy #komputery
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Czarny_kon69 kup sobie poleasingowy Chrombook - bateria trzyma 8 godzin, jest lekki i mały i mieści się do torby/plecaka. do neta i pisania notatek sprzęt idealny
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha: właśnie kurde teraz sam nie wiem. Chyba bardziej skłaniał bym się żeby to był komp to wtedy wrzucił bym jakaś kartę i mógł w coś pograć. Też fajnie jakby na czymś co kupię dało się Solid'a odpalić. Czytałem że od przyszłej wersji wymagana będzie win 11 więc trochę krucho bo większość poleasingowych laptopów max na win 10 śmiga
  • Odpowiedz