Wpis z mikrobloga

Dla przypomnienia, że genetyka to #!$%@?.

Ponad 2 letnia współpracy z podopiecznym.
Cały czas naturalnie, po lewo 77kg, po prawo 78kg.
Wyniki siłowe:
Wyciskanie - 120x4
Przysiad - 170x5
Ciągi - 200x3
Wzrost - 176-177cm.

Jeden z najlepiej predysponowanych chłopaków z jakimi miałem okazje współpracować.

Słucha się, trenuje bez przerwy, do upadku. Czasami cheatuje w okresie masowym, ale efekt moim zdaniem piorunujący.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
Lewusx - Dla przypomnienia, że genetyka to #!$%@?.

Ponad 2 letnia współpracy z podop...

źródło: BA22684C-1007-44AF-9328-1869DA78FB4D

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
Jak mnie wkurza takie naginanie rzeczywistości, tzn.
1. Pochylenie do przodu żeby barki były większe na 2 zdjęciu - jest.
2. Lepsze oświetlenie aby mięśnie były lepiej uwidocznione na 2 zdjęciu - jest.
3. Napięcie mięśni na 2 zdjęciu - jest.
4. Żyły na 2 zdjęciu są, czyli pewnie przygotował się pod zdjęcie - jest.

Sylwetka spoko ale różnica między 1 a 2 zdjęciem ??? nie wiadomo bo 2 zdjęcie jest zrobione
  • Odpowiedz
@Lewusx: zdjęcia, perspektywa, światło itd wiem doskonale to rozumiem, ale pociesza fakt, że ja wyglądający cały czas mocno średnio, na szczęście bez bebzona itd, poprostu w ubraniach, przeciętny, tyle że 100 kilowy chłopak (wyglądający na max 80 xD), bez porównania sylwetkowo z chłopem ze zdjęcia, bije go na głowę w wynikach, więc jak coś to interesuje się trójbojem bo wstyd by mi było przy chłopie powiedzieć że ćwiczę dla sylwetki xD
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: typowe u trenerów, większość klientów wbija kilka środków na raz, ale żeby był fejm oraz nikt nie powiedział o sterydach to się mówi, że naturalnie. Chociażby taki intruder xxl gabarytowiec który wmawia tutaj ludziom, że ciężki trening i dobra micha hehe
  • Odpowiedz
przez przypadek skasowałeś moje pytanie więc wkleję jeszcze raz: jaki sens porównywać zdjęcia gdzie na jednym stoi na luzie, a na drugim jest napięty jak struna?


@PiszeCzasen: niech zgadnę. Promocja usług trenera personalnego z oczekiwaniem, że się ktoś do niego zgłosi po usługi?
  • Odpowiedz
  • 1
@Towarzysz_Pawulon: Dodaje transformacje tych najlepszych, a że większość z osób które prowadzę to naturale, w tym 3 mocnych genetyków to nimi się chwale.

@Larkin21 To gdzie spektakularne transformacje wykopków? Przecież wystarczy dobrać światło i się pochylić, a większość potrafi tylko pluć, że naturalnie nie da się tak wyglądać.

@neeet Nie przez przypadek, gołym okiem widać różnice i nie jest to różnica w głównej mierze spowodowana ustawieniem, ma tutaj zbudowane 3-5kg mięsa
  • Odpowiedz
  • 0
@Towarzysz_Pawulon: Nie mam interesu w tym, od samego początku mówię o swoim używaniu dopingu, o podopiecznych którzy używają, o podopiecznych którzy nie używają. Nie potrzebuje robić sobie reklamy fake naturalami, na portalu gdzie niektórzy nie wierzą, że 40cm w bicepsie naturalnie to wyczyn. :)

@robertkk Myśle że 8-10% może mieć.

@przegro_pisarz Pamietam, jak widać nie było nam po drodze. :D
  • Odpowiedz
@Lewusx: skoro chcesz być transparentny, to dlaczego stosujesz te same triki co każdy jeden instruktor? Po lewej stronie pewnie bez ćwiczeń przed zdjęciem, słabe oświetlenie, bez napinania mięśni. Po prawej odwrotność.
Przecież to jawne sprzedawanie marzeń.
  • Odpowiedz
  • 3
nie wiem jak ktoś może być zadowolony z nóg, które mają kształt spodni esesmańskiego munduru. Disgusting


@oficjalniemartwa Też się nad tym zastanawiam i to chyba już jednak jakiegoś rodzaju dysmorfofobia na tym poziomie.
  • Odpowiedz
Pamietam, jak widać nie było nam po drodze. :D


@Lewusx: to jeszcze bardziej mi głupio skoro pamiętasz xD z ankietą miałem problemy bo w sumie nawet nie wiem co lubię a czego nie, albo po prostu z lenistwa stwierdziłem że nie #!$%@? wie
  • Odpowiedz