Wpis z mikrobloga

579 324 + 17 + 106 + 31 = 579 478

Ahoj, bolidowe trasy z tego tygodnia

17 km - Szybka objazdówka Katowice - Sosnowiec - Mysłowice- Katowice

106 km - Moja druga setka w tym roku czyli trasa Katowice - Czeski Cieszyn przez Tychy - Kobiór - Pszczynę - Goczałkowice - Skoczów - Cieszyn - Czeski Cieszyn - Cieszyn

To był mój kolejny z planów na ten rok. Tym razem do Pszczyny głównie lasem z małymi epizodami miejskimi w Tychach (większość to tzw Czerwony Szlak). Po drodze jeszcze napojenie w leśnym zakątku w Piasku

Potem chwila odpoczynku w Pszczynie i przejazd przez zaporę w Goczałkowicach nad tzw Śląskim Morzem czyli Jeziorem Goczałkowickim. Tu potem na Zabrzeg i dalej na Skoczów. Przy okazji w fragmencie wjechałem na śląski odcinek Wiślanej Trasy Rowerowej

W Skoczowie i dalej się zaczęło robić ciekawie bo trochę większe przewyższenia i wjazd na Wzgórze Kaplicówka co mi dało w kość. Plusem było to że widoki na góry.

W kolejnych fragmentach było mniej wesoło bo znów jakieś drobne wahania terenu ale nogi już dawały znać że są zmęczone więc na krótki fragment schodziłem z roweru i go prowadziłem.

Najlepiej się zaczęło jak się pojawiła granica Cieszyna bo od razu tam było już luźniej a nawet gdzieniegdzie z górki . Potem przejazd przez cieszyński rynek i rozkopaną drogę na most Przyjaźni do Czeskiego Cieszyna pod ratusz, powrót do polski i koniec Zabawy.

31 km - Obajzdówka Katowice- Sosnowiec - Katowice z wjazdem na Nikiszowiec i Trzy stawy.

W komentarzu więcej zdjęć z tej długiej trasy

#rowerowyrownik #rower #cieszyn #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz sylwke3100 - 579 324 + 17 + 106 + 31 = 579 478

Ahoj, bolidowe trasy z tego tygodnia
...
źródło: PXL_20230812_153059710
  • 4