Wpis z mikrobloga

Dobrze jest tak umieć drzeć mordę na ludzi. Od razu się przed tobą kłaniają i przepraszają nawet jak słusznie ci zwrócili uwagę, bo smród z twojego auta na nich leci.

Królowa życia Julia Von Stein w popisowej akcji pt. jak sprawić żeby ludzie przepraszali, że żyją.

Je#ać palaczy.

#palaczetopodludzie #krolowezycia #p0lka #patologiazmiasta #palenie #przemysleniazdupy
WielkiNos - Dobrze jest tak umieć drzeć mordę na ludzi. Od razu się przed tobą kłania...
  • 13
@WielkiNos: karyńsko straszliwe, ale z drugiej strony faktycznie jest u siebie w aucie. Jeszcze rozumiem gdyby mu specjalnie jakieś kłęby dymu tam wpuściła czy mu w twarz dmuchała ze złośliwości czy coś w tym rodzaju, ale chyba nic z tych rzeczy nie nastąpiło.
Ją rozumiem o tyle, że faktycznie jest u siebie w furze, ale nie musiała się tak zesrywać do chłopaczyny, jeszcze później ta wyniosłość że "jak to pracownik maka
@WielkiNos: ogólnie nie pochwalam takiego awanturnictwa , nie bardzo wiem kim jest ta osoba , ale taka prawda w Londynie ludzie którzy zajmują się obsługą ludzi zamożnych przechodzą szkolenia a w Polsce szofer zachowuje się jak kierowca Ubera albo zlotowa i to jeszcze nie swoim samochodzie.
Czy słusznie czy nie to mogła spalić tego peta szybciej, a niestety dym z fajek #!$%@? niemiłosiernie. Nawet jak taka osoba po spaleniu szluga rozmawia ze mną to #!$%@? z gęby, wprost wtedy się odsuwam i mówię czemu.
Kolejna rzecz to traktowanie ludzi niższego szczebla jak szmaty. Taki pracownik już za samo to, że tam siedzi to w pewnym stopniu jest upokorzenie (tak wiem, żadna praca nie hańbi, ale tam nie idą
@TestoDepot: Jak jest u siebie w aucie to niech zamknie szyby i sobie pali. Jakby przyszedł oszczany żul pod okienko to też zapraszają? Ona przyjechała pod jego okno, więc niech nie śmierdzi. Szkoda że koleś jakiegoś odświeżacza powietrza nie miał. Może psikać w lokalu, nie? A że wylatuje na zewnątrz to niech baba nie ma śmiałości zwracać uwagi.
A w ogóle to stop making stupid people famous.
@WielkiNos: pacz ja myślałem że to szofer zwrócił jej uwagę , a to typ w okienku w mc drive, to chyba też bym był rzucił #!$%@?ą jakby mi typ #!$%@?ł się do papierosa . Czyli to taka sytuacja jakbym palił w samochodzie na parkingu a ktoś przechodzący obok stwierdził że mu przeszkadza XD ,