Wpis z mikrobloga

#lata90 #pytanie #dziecinstwo #nostalgia

hej, mam pytanie, kiedys kiedys w latach 90 były takie soczki poziomkowe w kartonikach. to nie były wosana, ani cymes, aleinne. kiedys ta firme ktośpodał na jakimś forum ale nie umiem za cholere znaleźć nigdzie ani nazwy, ani tym bardziej obrazka z tym soczkiem. pamietam że stronka z firmą ciągle istnieje, nawet dokopwałem się do webarchive ale to już było jakis czas temu.... czy ktoś moze pomoc i ma tak wspaniałą pamiec?
  • 8
@teraz_z_kontem: @Samara__Morgan @Svoher, no własnie nic z tych. ta firma istnieje do dziś, robią jakieś soki, ale ta nazwa była bardzo mało znana. wtedy jako jedyni chyba produkowali te soczki w kartonikach poziomkowe, takie sześcianiki. Ktoś chyba kiedyś na wykopie rzucił nazwę tej firmy, ale niestety nie ma w ogóle na necie zdjęć tego soczku.
@teraz_z_kontem: @Samara__Morgan @Svoher : JUŻ MAM! Przypomniałem sobie. To były soczki Vitan (Vitan-Group). I teraz nie umiem za cholere nigdzie na necie znaleźć obrazka z tym soczkiem. Chyba jednak ta firma już nie istnieje za bardzo :( https://17795-pl.all.biz/ tu niby jakaś ich strona, nawet są obrazki jakichś innych smaków ale wydaje mi się że tamte poziomkowe były takie pomarańczowo/czerwona :P