Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Przy cywilizowanym rozejsciu mozna mowic, ze wina po obu stronach.

Myslalem, ze tylko kobiety to powtarzaja ale ostatnio slyszalem od znajomego ten tekst.
Jak usprawiedliwial zdradziecka zone innego goscia xd. Jeszcze tekst, ze taka ladna kobieta a on nie dbal xd
Najgorszy sort.
  • Odpowiedz
@WielkiNos „Wina zawsze jest po dwóch stronach” to absolutnie ścisły top najdebilniejszych powiedzonek jakie istnieją. Jego jedyną zaletą jest to, że od razu można się skapnąć że używająca go osoba jest totalnym zerem intelektualnym. Jeszcze gorsze jest od niego chyba jedynie „tylko winny się tłumaczy”.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: W czynie społecznym powinno się wystalkować mężów / partnerów tych kobiet co tak piszą i wrzucać im to na priv. Jeśli po czymś takim nie kopnie w dupę takiej wywłoki - to nie będzie go szkoda.
  • Odpowiedz
Rady kobiet dla innych kobiet są poto żeby je unieszczęśliwić w związkach, a dla mężczyzn żeby nie znaleźli swojej lubej. Nie słuchać, nie komentować, robić albo odwrotnie albo nie robić przy ajmniej tego co sugerują
  • Odpowiedz
@WielkiNos: podobne komentarze czytałem pod tematem gdzie sąd uznał za dyskryminacje dni w saunach tylko dla kobiet. Oczywiście cuckoldy, beciaki i kobiety się zesrały, że przecież to wina facetów. Ale jakoś nikt dni dla facetów w saunach nie robi.
  • Odpowiedz
@WielkiNos takie życie sprawa musi się czasem rypnąć. Ja na przykład studiowałem ekonomię gdzie poznałem pojęcie ryzyka i uważam, że na rynku kapitałowym jest analogicznie. Może tak być, że instrumenty finansowe wykazujące trend wzrostowy nagle i niespodziewanie polecą na łeb na szyję, bo np wyjdą jakieś brudy na wierzch, wybuchnie wojna, pandemia albo Elon Musk powie jedno zdanie. Żadna nawet najbardziej precyzyjna prognoza nie jest w stanie tego przewidzieć.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jak czytam takie rzeczy to bym z chęcią wystalkował ich małżonków/partnerów wysłał screeny i zasugerował ruchać na boku co mu się podoba w końcu to wina po obu stronach, pójdą na terapię i będą żyli długo i szczęśliwie bo wiadomo wina leży po obu stronach xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ja mam jedno podstawowe pytanie, jakim debilem trzeba być żeby się pytać o takie rzeczy na facebooku jakimś obsranym przypominającym obecnie naszą klasę kiedy takowe zaczynała wymierać? XD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Są i głosy rozsądku, które mogłaś załączyć w komentarzu jako ciekawostkę. Rozumiem, że ludzie tu mieli się odpalić, co z resztą zrobili. Nie mniej jednak parę kobiet faceta broni.
1001001 - @WielkiNos: Są i głosy rozsądku, które mogłaś załączyć w komentarzu jako ci...

źródło: comment

Pobierz
  • Odpowiedz