Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzień dobry Mirki i Mirabelki.
Jest 5:18, nie mogę spać, wiec stwierdziłam, że do Was napiszę.
Mój chłopak miał wczoraj okrągłe 27 urodziny. Powiedział, że nic nie chce, bo wszystko ma, a tak w ogóle nie lubi obchodzić urodzin. No ale stwierdziłam, No nie można tak, to są przecież urodziny i postanowiłam kupić dla niego stoliczek na komputer do salonu, o którym mówił już od jakiegoś czasu. Urodziny spędziliśmy na mieście w 2. Prezent został w domu, bo był za wielki. Po powrocie wręczyłam wielkie pudło. Byłam pewna, że mu się spodoba, podekscytowana patrzyłam jak otwiera paczkę…. Chłopak patrzy na mnie z kwaśna miną i dodaje: sobie to kupiłaś? Nie powiedział nawet dziękuję, czy cokolwiek więcej. Chyba spodziewał się czegoś droższego. Raczej oddam ten stolik do sklepu.
Niedawno zmarła bliska mi osoba, niebieski był wtedy na piwie z kolegami. Napisałam co się stało, a później zadzwoniłam do niego, bo potrzebowałam z kimś zamienić słowo (chciałam zająć czymś innym myśli). Nie chciałam niewiadomo czego, 5min rozmowy „co tam u niego”. Wiadomość odczytał, odrzucił moje połączenie i napisał: coś pilnego, bo siedzę na środku i nie chce mi sie wychodzić xD.
Chyba czas pomyśleć czy dalej chcę byc w takim związku.
Chciałam sie tylko wyżalić. Wstyd mi to opowiadać jakiekolwiek bliskiej mi osobie.
Możecie mnie zjechać, bo jestem różowy, w końcu jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Mój chłopak też tu jest.
#zalesie #zwiazki




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: Chłop ci mówi, że niczego nie chce, ty mu i tak kupujesz, a czyja wina? Oczywiście, że faceta XD
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 212
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie czytaj tych spierdoxów z mirko. Nie odpowiednio się zachował ale nie mamy też oglądu na całokształt, więc najlepiej z nim pogadaj o tym.

Ale oba zachowania #!$%@? z jego strony. Pytanie czy ty czegoś podobnego nie odwaliłaś? Rozmowa tu jest potrzebna. Jak się będzie zapierał, że przesadzasz to uciekaj jak najdalej. Jak wytłumaczy swoje zachowanie, może jest spowodowane czymś z przeszłości w waszym związku to obgadajcie to.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): Nie bierz pod uwagę wpisu @Notabene bo widać, że to spierdox tak jak i ludzie, którzy go pulsują. Ja tam też nie lubię obchodzić urodzin, ale moja zawsze coś wymyśli. Nie zachowuję się wtedy jak ten twój tylko przyjmuję prezent tak jak należy. Nawet jak mi nie do końca pasuje. Moim zdaniem zrobiłaś dobrze. Twój chłopak to jakiś zjeb. Nie napiszę ci co masz zrobić bo to twoja
  • Odpowiedz
Przecież ci chłop mówił że nic nie chce, na #!$%@? próbujesz kogokolwiek uszczęśliwiać na siłę? Jakby chciał te "zajebiste biureczko" to by je sobie sam kupił


@Notabene: ale jak nie potrafisz docenić jak ktoś, kto cie kocha pamięta o tobie i stara się zrobić przyjemność, to zostań już do końca życia na wykopie. Nie marnuj nikomu życia.
serio można zareagować z wdzięcznością zamiast jak toksyk, który jest wiecznie niezadowolony.
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, dlaczego laski są z takimi typami i się starają i w ogóle. Ja zawsze pomocny, zawsze pierwsze co to myślałem o swojej partnerce, różne fikołki robiłem w nagłych sytuacjach i jak mi się noga powinęła (choroba) to mnie laska kopie w dupę bez żadnej pomocy i wsparcia. Było pięknie i wspaniałe jak jej się krzywda działa, a ja jej pomagałem, a jak ja potrzebowałem raz pomocy i wsparcia to #!$%@?
  • Odpowiedz
Czytam te wasze wysrywy i ziobro zdziwienia, że jesteście sami. Maskara, będąc w związku to chyba normalne, że jak drugiej połówce ktoś odejdzie z tego świata, to chyba poświęcenie jej kilku minut albo i więcej to normalna sprawa. Wsparcie mówi wam to coś? Gościu może i mówił, że nic nie chce i co z tego? Poświęciła czas i pieniądze na prezent, pokazała, że go słucha. Banda idiotow zapatrzonych w siebie.
  • Odpowiedz
Chyba czas pomyśleć czy dalej chcę byc w takim związku.


@mirko_anonim: Nad czym ty chcesz myśleć? Tu nie ma żadnego związku. Ktoś kto kocha, nie traktuje w ten sposób drugiej osoby. Zostaw tego egoistę (zanim on zostawi ciebie), nie warto dla takich ludzi tracić czasu. Na świecie jest dużo fajnych, dobrych, czułych i potrafiących kochać facetów.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Chyba czas pomyśleć czy dalej chcę byc w takim związku.

Znam swojego faceta na tyle, że jakbym mu nic nie kupiła, to by się obraził.


Związałaś się ze zwyczajnym pajacem xD Nie rzucisz go i tak, bo pewnie jesteście na podobnym poziomie, więc nie wiem po co ten cały wysryw.

Po co tkwić w gównianym związku, skoro można go rozwiązać paroma słowami?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: #!$%@?, miałem podobną historię. Baba w robocie sie mnie pytała co chce na urodziny bo będą 30 i coś mi kupi. Mówię nie chce nic.
Ale ci kupie.
Nie chce. Jak kupisz, to wywalę i będziesz zła.
Zrobił byś to?
Wiesz, że tak.
No dobra

---
Kupiła, wywaliłem, był foch.
Baby som gupie.

Nigdy, nikogo nie uszczęśliwiaj na siłę.
  • Odpowiedz
Rób to co ty uważasz za słusznę, a nie bierz opini wykopków bo Ci wmówią, że to twoja wina i będziesz tkwić w nieszczęśliwym związku. Jak oczekujesz partnera o podobnym poziomie emocjonalnym to tego zostaw i znajdź takiego co w trudnych chwilach Cie wesprze, a ty jego.
  • Odpowiedz