Wpis z mikrobloga

no nie wiem masz srappla a siegasz po chinczyka, SZOK? Ten model chyba ponizej 2750 sie dalo kupic, w ME mozesz zrobic zwrot do sklepu jak cos wiec... najgorsze nie sa, korzystne cenowo. Na pepper byly promki i mase opinii poczytaj.
PS TCL na VA na pewno bedzie lepszy niz starszy LG na IPS jakiego maja tesciowie no i jest Android.
  • Odpowiedz
@ristorante: xiaomi sie juz nie kupuje bo drogie, realme robi robote. Ale ok to juz bez zartow mozesz TCL kupic, ja mam i jestem zadowolony. OLED od Sony to nie bedzie ale cena robi robote co nie? Ktos gdzies pisal ze te serie 7xx maja silniejszy CPU i UI dziala sprawniej ale to tez doplata kilka stow (a nie mam potwierdzenia tych info) wiec ja bym kupil ten co pokazujesz po
  • Odpowiedz
@marsjanin2012 dzieki, ogólnie zamierzam telewizor zabrać w raty i udało mi się w ME zamówić do sklepu za 2820 z rabatem „K-3174”. Jeśli znasz sposób na zdobycie wyższego rabatu przy skorzystaniu z rat to chętnie przyjmę taka radę. Cena gra duża role, nie chce brać bardzo drogiego TV. Widziałem wczoraj jakiegoś samsunga Qled w ME po rabacie na wystawie była cena 3300zl po rabacie z 4100. Już go miałem brać ale sprzedawca
  • Odpowiedz
@marsjanin2012 no i a propos oprogromowania, szybkości itd - korzystając ze wszystkich streamingow tylko za pośrednictwem Xboxa, raczej mnie to nie dotyczy nie? Będzie to tak naprawdę tylko wyświetlacz bo głośniki i system będą zewnętrzne
  • Odpowiedz
@ristorante: jak sobie puscilem dema z YT to wyglada jak w sklepie, kolorymetru w glowie nie mam ani w oczach ani nie robie kalibracji bo po co /szkoda kasy/. Rabat 50zl to bon chyba wiec powinien sie polaczyc z kodem? Jak masz ING czy CA banki to tam na bank generuja plus cashback 3% nawet mozna urwac, z ratami sie laczy. Jakies pi razy oko 80zl wiecej do urwania. Wady matryc
  • Odpowiedz