Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądałem film jak jakaś laska, której nie kojarzę "ynfluencerka" nadarla się na pracowników w Ma Donaldzie, ale nie to jest istotne.

Zabolało mnie, że potem miał miejsce ten sam schemat co zawsze. Wszyscy zaczęli to nagłaśniać i zwiększyli jej rozpoznawalność X10, krytykując ja, a prawda jest taka, że odpowiedzcie sobie na jedno pytanie.

Czy widzieliście kiedyś, żeby kobieta rzeczywiście przyznała się przed sobą, że źle postąpiła? Można ją merytorycznie punktować do woli, a ona ten hejt będzie mieć w doopie, obrazi się na świat i skonstatuje, że "wszyscy są beznadziejni, nie znają jej, a oceniają".

To tak jak była ta sytuacja, gdy dwie laski szły z agresywnymi psami, które pogryzły Hiszpana w krocze. Uciekły, żeby tylko uciec od odpowiedzialności.

Kobieta może udawać skruchę, ale nigdy nie ma w niej żadnego poczucia winy i autorefleksji. Takie są fakty.

#krolowezycia #tvn #mcdonalds #rozowepaski #patostreamy #redpill #blackpill #pieklokobiet #logikarozowychpaskow #takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: w sumie prawda, ale właśnie takie kobiety to autorytet wykopków xD Oni widzą tylko takie zaburzone laski i potem gadają bzdury, że chad to nic nie musi robić tylko wyglądać dla takiej dziewczyny - bo naogladają się jakichś pustaków królowych życia z instagrama, które niewiele sobą reprezentują i gnoją pracowników McDonalda bo mniej zarabiają.

Więc niezdziwiłbym się, gdyby to właśnie wykopki głównie blackpillowcy nabili jej wyświetlenia
  • Odpowiedz