Wpis z mikrobloga

  • 0
@profeskasz: Brakuje jedynie trackpadów do niektórych gier, ale Ally nadrabia innymi rzeczami. Poruszanie się po Windowsie nie jest przyjemne, ale jak ustawisz i zaktualizujesz już wszystko to w sumie nie masz czego tam szukać bo masz nakładkę od Asusa, możesz nawet korzystać z tej od Steama i masz tak jakby SteamDecka. Moim zdaniem konsola jest lepsza, ale cena też wyższa więc coś za coś.
  • Odpowiedz
@lIENll: most wanted classic i wchodzenie w zakręty w matrixowym zwolnionym tempie <3 na początku chyba dostawało się właśnie BMW M3 E46. ale carbon wyżej u mnie mimo wszystko.
  • Odpowiedz
@lIENll: ja chcialem na steam decku conqueror's blade odpalic ale na linuxie nie pojdzie, a jak na discordzie napisalem sugestie zeby zaczac wspierac linuxa to ja usuneli... A szkoda, bo taka idealna gra pod steamdeckowe sterowanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Mortimer_Gothic: Ekran w Ally jest o wiele lepszy, Ally jest mniejszy i lżejszy, lepsza kultura pracy, jest na pewno cichszy. Jedynie czego mi brakuje ze SteamDecka to trackpadów i tej całej społeczności. Konsola od Valve jest lepiej wspierana, przez samą firmę jak i społeczność/użytkowników.
  • Odpowiedz