Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, potrzebuję pomocy w wyborze paru sprzetów. Żona (i trochę ja) chcemy przetestować sprzęt Appla. Szukam iPhona do 4000 zł i ponieważ nie znam tego sprzętu to trudno coś wybrać. Do tego jakiś smartwatch do 1500 najlepiej też Apple. Ktoś pomoże jakie modele warto wybrać? Przede wszystkim ma robić dobre zdjęcia i nie być zbyt duży. Z tego co się orientuję to modele Max Pro odpadają.

#apple #applewatch #iphone #smartfon #smartwatch
  • 9
  • Odpowiedz
@seicel: jak chodzi o telefon to odradzam właśnie pro max i plus, za dużą przekątna nawet jak na dużą rękę. W tej cenie myślę że 14tkę zdobędziesz. Pro jest lepsze, ale pewnie przekroczy budżet. Nie patrz na to czy jest 128gb czy 512. Kup najniższą a jak braknie to najwyżej dokupisz iCloud. Ja sobie np dopłacam co miesiąc 4zł za 50gb i spokojnie mi starcza
  • Odpowiedz
myślę ze jeśli różnica byłaby kilkaset złotych to jak najbardziej warto się zaopatrzec w pro natomiast gdyby różnica była co najmniej 1000 to moim zdaniem warto przy zwykłej 14tce zostać
  • Odpowiedz
@seicel zależy na czym ci zależy. Zwykła 14 ma zeszłoroczny procek, który i tak jest bardzo szybki, gorsze aparaty, brak zooma optycznego, brak 120 hz. Ja mam zwykłą 14 i jestem zadowolony
  • Odpowiedz