Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jak ja szanuję Tuska za jego polityczny instynkt. AgroUnia na listach to realne parę punktów procentowych więcej. Do tego m.in. Bodnar czy Wołoszański (tak - ten Wołoszański), a nie jakieś Franciszki Sterczewskie i podobne odpały na listach.

Jesienią w całej Polsce będzie słychać pisowsko-konfederacki skowyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bojowkadonaldatuska #bekazprawakow #polityka
Tywin_Lannister - #!$%@?, jak ja szanuję Tuska za jego polityczny instynkt. AgroUnia ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
#!$%@?, jak ja szanuję Tuska za jego polityczny instynkt. AgroUnia na listach to realne parę punktów procentowych więcej.


@Tywin_Lannister:

A ja czuję głęboki niesmak :D

Nie ufam Kolodziejczakowi. Jeśli zdobędą posłów to będą to posłowie NIEZWYKLE niepewni, łatwi do wyjęcia.

Jedyna szansa że to faktycznie będą głosy, ale nie miejsca.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister na AgroUnie w większości głosują rolnicy (albo ludzie na krusie). Ich nienawiść do PO jest większa niż do PiS. Także taki ruch to strzał w kolano. Dużo rolników pokładało w nim nadzieję na zmianę ich sytuacji.
  • Odpowiedz
listach to realne parę punktów procentowych więcej


@Tywin_Lannister: Chyba Ci się z Kosiniakiem pomylił Kołodziejczak xD. Zresztą to jest broń obosieczna, bo zbyt odważne granie tonami rolniczymi może spowodować że Hołownia z Kosiniakiem się wyjebią o próg i będzie znowu zgrzytanie zębów jak w 2015.
  • Odpowiedz
@Cyslav: Zero ze swoim ugrupowaniem podobnie, a jednak ich trzymają (zresztą to jest dla mnie absurd). Kołodziejczak jest specyficzny, ale dość elokwentnie sie wypowiada i może pisowi zabrać trochę głosów na wsi. Z drugiej strony, jak ludzie zobaczą, że kręci się koło tego strasznego Tuska, to mogą własnie zagłosować na pis lub konfe. Niemniej Kołodziejczak porusza dla siebie i rolnictwa istotne aspekty, za bardzo nie angażując się w spory światopoglądowe.
  • Odpowiedz