Wpis z mikrobloga

@zaciskk Od zawsze należałem do aktywnych osób. Trenowałem biegi. Na silkę chodzę regularnie od 2 miesięcy ale już wcześniej trenowałem na drążkach - podciąganie, dipy, pompki. 24 lata. Waga 73.
Pozdrawiam. Ja dziś pierwszy raz w zyciu uderzam na siłkę. Jakies rady?


@lesnyy: beda wzloty i upadki ale pamietaj: systematycznosc. Zrób nawet mniej ale bądz regularny w treningach
Zacznij od wolnych ciężarów.


@beastsajko7: @lesnyy: super rada dla początkującego xD

Weź sztangę i upuść sobie na łeb. Albo idź na ławkę bez asysty i się przygnieć. W najlepszym wypadku rób martwy ciąg i rozwal sobie plecy (bo bardzo trudno mieć dobrą postawę).

Lepiej iść na maszyny. Bezpiecznie sobie podnosisz, nic ci na łeb nie spadnie, możesz puścić prawie w każdej chwili, nic cię nie przygniecie. Często na maszynach są
@lesnyy Jak mówię, będzie to w dużej mierze wiedza sprawdzająca się w poprzedniej erze trójboju, dla fanatyków.

Według mnie to marnowanie czasu. Jeśli miałbyś cos wynieść od np. Sheiko to już byś go znał, jeśli nie wiesz kto to, nie startujesz w trójboju w taśmach czy nawet raw, to nie warto.
@lesnyy nie warto, wschód jest przesiąknięty sowiecką patologiczna mentalnością. Jeśli szukasz spoko źródeł to sprawdz np Renessance Periodization na YouTube.
@beastsajko7: po 2 miesiącach stówkę przy takiej wadze wycisnąłeś? WOW
Trochę tracę motywacje przez takie wpisy xd
Ważę lekko ponad 90kg, na siłownię regularnie chodzę jakieś pół roku i tę stówę to na raz z ogromnym trudem zrobię.