Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze w pracy na własny rachunek? Branie urlopów. Te Januszowe "zobaczysz, jak masz firmę to nie masz wolnego" to kija prawda, ale szczerze mówiąc, jak nie mam problemu z pracą 4 dni w tygodniu i tygodniem wolnego co miesiąc, tak nie potrafię wziąć całego miesiąca wolnego na raz. Na etacie zawsze tak robiłem, wypad na cały sierpień i luz. A tak za bardzo boli, nie dość że nie ma wpływów, to jeszcze koszty dużo wyższe. Nie chodzi o to, że mnie nie stać, po prostu widząc ile to kosztuje na raz mam jakieś opory xD
Macie podobne problemy?

#pracbaza #firma #jdg
Pobierz PiotrFr - Wiecie co jest najgorsze w pracy na własny rachunek? Branie urlopów. Te Jan...
źródło: IMG_20230816_153734
  • 4
@PiotrFr: Ja tam miałem w drugą stronę - całe życie na b2b, teraz pierwszy raz UoP i dziwnie nie jechać z komputerem na wakacje xD

Musiało chwilę minąć żebym zrozumiał, że w aktualnych warunkach dzień wolny nie oznacza, że jestem do tyłu z wypłatą.
@Hepar: tylko to jest taka głupota w głowie. Robię sobie kilka dni wolnego co miesiąc, przez cały rok. Nie to, że pracuje na okrągło. Ale jak widzę ile to na raz kosztuje cały miesiąc to nie mogę przeżyć xD