Wpis z mikrobloga

p0lczysko, które śpiewa o tęsknocie za knagą chada z zeszłego weekendu et cetera
idolka współczesnych rozwiązłych p0lek, które czerpiąc z jej piosenek szukają przelotnych bolców
bożyszcze p0lkich szonów, które myślą, że piosenki o starbucksie i netflixie to obcowanie z wybitną muzyką

gardzisz plusujesz

#przegryw #p0lka
P.....n - p0lczysko, które śpiewa o tęsknocie za knagą chada z zeszłego weekendu et c...

źródło: sanahh

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: dla was każdy normalny człowiek bez autyzmu jest spermiarzem xD po prostu ona jest piosenkarką a nie modelką, nie robi sobie operacji plastycznych, nie kreuje się chyba na żadną piękność więc jaki masz problem z jej mordą? już ci napisałem, jak naśmiewasz się z czyjegoś ryja to miej odwagę i wrzuć swoje zdjęcie. skoro twierdzisz że wyglądasz lepiej to to udowodnij
  • Odpowiedz
@inwestorek11 Najlepsze jest ze kiedyś mi gdzieś na TT przemknelo że jej ojciec ma poglądy konfiarskie i jej też prywatnie bliżej do konserwatywki niż lewaczki xD Jak na kogoś tak rozpoznawalnego dziwnym trafem nigdy nie mówiła nic o aborcji czy lgbt jak spora część polskich artystów
  • Odpowiedz
@Puszczanin: ale wy piwniczaki jesteście tępi xD pocieracze i mirko zeżarły Wam resztki mózgów i jedziecie po dziewczynie bo śpiewa sobie.
Przestańcie się użalać nad sobą i wyjdźcie z jaskiń. Żal mi was ludzie
  • Odpowiedz
, jak naśmiewasz się z czyjegoś ryja to miej odwagę i wrzuć swoje zdjęcie. skoro twierdzisz że wyglądasz lepiej to to udowodnij


@koniozwalacz: Ale co konkretnie przez to osiągnę? przecież nie zapekluję bo wrzuciłem ryj na wykop (bo nie jestem znowu gigaczedem) jedyne co osiągnąłbym w ten sposób to zaspokoił ciekawość jakiegoś normixa na czym mi nieszczególnie zależy, to nawet mi się nie chce uploadowac bo za dużo z tym roboty
  • Odpowiedz