Wpis z mikrobloga

@Misiekkkk: Mogę polecić SeoHost mam tam domeny oraz hosting (Jedna strona jest zrobiona na WP). Z kodem 7777 masz -35% na 1 rok hostingu, a potem 17777 na -15% na na każde odnowienie. Dobre ceny oraz super support. Jak masz jakieś pytania, to wal śmiało.

Odradzić mogę Nazwę oraz Home. Życzę udanego wyboru.
@Misiekkkk: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy rabat 20% w pierwszym roku.
Ktoś się wypowie jak cenowo wypada przy wymienianych tu rozwiązaniach jakiś aws czy inny azure? Przy skali na jakiej działają to powinno być taniej xd
@Misiekkkk: mydevil.net small.pl + domene w ovh i trudno to pobic.... w mydevil przekozacki suport robia rzeczy o jakich gdzie indziej można pomarzyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

jeszcze
zenbox sie sorawdza jeśli chcesz miec wszystko w jednym miehscu
@Ulfric_Stormcloak: w obu tych hostingach jeszcze ze 4 lata temu trzeba było za SSL płacić, nie wiem czy jest tak dalej. Znajomy chciał żebym mu migrował stronę na mój host bo musiał dość sporo za SSL w jednym z tych serwisów bulić (nie pamiętam którym), ale sam SSL go kosztował zauważalnie więcej niż mi się dorzuca za hosting.

/edit: widzę że w nazwa.pl dodali np w 2019, 3 lata po tym
@majorponury:

swego czasu odwalali opłaty za audyt Rodo


Było dokładnie odwrotnie - od samego początku, gdy RODO weszło w życie byliśmy za darmowymi umowami dot. przetwarzania danych. Mało tego, każdy klient miał u nas dostęp do narzędzia, gdzie mógł sobie w oparciu o swoje usługi wygenerować bezobsługowo odpowiednie dokumenty. Będę wdzięczny za przytoczenie dowodu, jeśli było inaczej. Chyba miałeś na myśli inne firmy :)

Jeśli masz dodatkowe wątpliwości, to zachęcam do
@Misiekkkk: Najlepszym wyborem będzie wybór lub darmowe przetestowanie przez 14 dni https://hostinguj.pl/ z kodem WYKOP -65% na wybraną usługę hostingową do roku czasu.
Przy zamówieniu na rok bezpłatnie zarejestrujesz domenę PL i bez limitu podepniesz: domeny, skrzynki pocztowe i w ramach dostępnej przestrzeni SSD NVMe nielimitowaną liczbę witryn opartych o oprogramowanie WordPress.
  • 0
Zdecydowałem się na OVH, ale mam jedno pytanie. Który plan Waszym zdaniem najlepiej wybrać?

Będzie to firmowa strona z informacją o usługach + podstrona z aktualnościami jak na wallu na FB. Maksymalnie 6 kont e-mail. Moim zdaniem Perso starczy, bo rozumiem, że jak przekroczy się 100 GB, to można normalnie opróżnić skrzynki i będzie w porzadku?

@Wezwoguleicstont @yupitr @Bad_Wolf @elperson
Misiekkkk - Zdecydowałem się na OVH, ale mam jedno pytanie. Który plan Waszym zdaniem...

źródło: obraz_2023-08-19_154130146

Pobierz