Wpis z mikrobloga

Przeglądam czasami peppera i nie wierze w to co sie tam dzieje w komentarzach. Czy ludzie naprawde potrafią zamówić przedmiot za powiedzmy 200 zł, a po znalezieniu promocji na przeogromne 10zł odesłać go i zamówić ponownie? "Hehe, kupiłem 3 dni temu 10 zł drożej, zwracam, dzięki za wstawke promomaster2851"

#pytanie #januszebiznesu #pepper
  • 39
  • Odpowiedz
tak, tak robią.


@nozyczkisieodezwa: z jednej strony strata czasu a tym samym kasy a z drugiej ogromna satysfakcja.
To tak jak z wędkarzem co łowi rybkę 20cm przez dwie godziny i często nawet wypuszcza :)
  • Odpowiedz
@SmutnoMi Tak, potrafią. Kiedyś nawet napisałem komentarz, że trzeba być cebulakiem, to się jeden oburzył, że jestem frajerem i nie korzystam ze swoich PRAW ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jak ma być dobrze w tym kraju, skoro klienci to wałkarze.
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: to to jest nic, #!$%@? od kompów, potrafią zamawiać i po 10 kart graficznych, wybrać jedną najcichszą, a resztę pootwieraną, podrapaną zwracają. Potem ludzie płaczą, że im zwroty przychodzą jak zamawiali nówkę.
  • Odpowiedz
@Kaloryfere: aż się przypomina akcja Lidla że jak coś nie smakowało czy nie pasowało to można było zwrócić, warunkiem było bodajże opakowanie po produkcie. Polacy oczywiście k*rwa całe wózki śmieci przywozili i dostawali zwrot. Pepper to już inna mentalność, ale to ta sama elita co wykopowi programiści15k którzy szukają kodów na pizzę czy innego ubera
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: sam daje alerty jak czegoś szukam a mi się nie spieszy.
Plusem jest to, że jak chciałbyś porównania w danej cenie wystarczy lekka zarzutka w komentarzu i zbiegają się kłocić co bardziej się opłaca
minusem to właśnie to polowanie o 2zł taniej, jakby własny czas był nic nie warty :D
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: Z drugiej strony sklepy są często same sobie winne żonglując cenami. Kupowałem sobie kurtkę przeciwdeszczową na zalando. Cena latała jak #!$%@?. Kupowałem ją poza sezonem, więc mi się nie spieszyło. Chyba z 3 razy odsyłałem i kupowałem od nowa bo była kilka dych taniej.
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: ja to traktuje jako wewnętrzny żart na tym portalu. Z drugiej strony, jestem już tak zmęczony powtarzalnością komentarzy, że nawet nie wchodzę w niektóre okazje.

@dondon wykorzystywanie zalando to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność!
  • Odpowiedz
ale to ta sama elita co wykopowi programiści15k którzy szukają kodów na pizzę czy innego ubera


@mikau: Akurat tutaj nie widzę nic złego, o ile nie szukają tych kodów godzinami, bo szkoda czasu. Ja przeważnie na szybko wbijam w Google kod rabatowy do sklepu, w którym kupuję i tak w połowie przypadków zwykle szybko znajduję kod na 10-20zł lub 10% na całe zamówienie ;)
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: jak na pepperze na głównej była promocja na masażer prostaty, to w komentarzach wiek mentalny 12, dokładnie jak na wykopie

hehe ale że to tam do dupy się wkłada? to dla ciepłych chyba hehe
  • Odpowiedz
Lubie sobie czasem poprzeglądać komentarze pod promocjami na pepperze. Świetna rozrywka


@Trzesidzida: ZAWSZE znajdzie się komentarz typu "ale mi promocja, pół roku temu można było kupić na włoskim amazonie o 20% taniej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo każda promocja na damska bieliznę ze zdjęciem modelki ma po kilkaset plusów xD


@Loginconajmniej4znaki: a co wszedłeś na peppera sobie pooglądać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz