Wpis z mikrobloga

Jak bardzo to jest chora sytuacja, gdy "kolega" z pracy liczy mi ile spędzam czasu na sraniu i grozi mi że zgłosi to do szefa? Siedzę sobie 15 minut, bo tak mam całe życie i nie umiem szybciej. Dzisiaj zgłosiłem go do szefa za mobbing. Opieprzyl go tak, że typ usunął mnie z whatsappa, zablokował na FB, zwyzywal mnie, wyciągnął jakieś stare pretensję do mnie i przestał się całkiem odzywać xD. Starzy ludzie naprawdę nie mają co robić ze swoim życiem. Sam profit, ale niestety sytuacja w dziale tak napięta od pewnego czasu, że już mam dość.

#pracbaza #praca #niemcy
  • 41
Starzy ludzie naprawdę nie mają co robić ze swoim życiem.


@AtomowyWonsz: Jprdl to jest prawda. Ja mam 3 dychy i widzę powoli po np. coraz to starszych sąsiadach, i nawet niewiele starszych że zaczynają się #!$%@?ć o coś co kiedyś im nie przeszkadzało, albo jak przeszkadzało to zawsze najpierw prosili. Widać w oczach jak grzybieja :D
Słuchaj młody. W pracy nie ma kolegów. Umiesz liczyć licz na siebie bo twoje szczęście innych #!$%@?. Z fartem

@M83_: Hehe pozdrawiam przy tym poście głąbów z mojej pracy bo wiem że lubią czytać mojego wykopa xd. Choć sam nie wiem dlaczego...
@Desxon ja po prostu uważam, że każdy ma swoje tempo do wszystkiego, nawet do robienia dwójki i jeżeli chodzi o mój przypadek, to nie tylko jest to mobbing, ale jakimś stopniu też naruszanie mojej własnej godności. Bo on się nie bawił, on normalnie przy ludziach mówi, że siedzę po 15 minut w kiblu i że to nie jest normalne. Dlatego poszedłem do szefa, bo historia się powtarzała kilkukrotnie, a ja mimo że
@gmekowsky Nie umiem Ci tego wytłumaczyć, bo jest to... dziwne xd. Sam proces srania jest mega szybki, ale później odczekanie, mega dokładne podcieranie oraz spłukiwanie, ogarnianie siebie i mycie rąk zajmuje mi trochę. Wiem że są ludzie, którzy idą strzelają i wychodzą i elo, ja po prostu tak nie umiem i wiem że nie jestem jednostką
@AtomowyWonsz: ja w robocie spędzam 12 min na dwójce i 2x4 min na jedynce. Łącznie 20 minut dziennie. X22 dni daje to 450 minut miesięcznie na czynnościach fizjologicznych. Tak, 9 godzin w miesiącu, w czasie pracy, spędzam na czynnościach wydalniczych. Pozdrów cumpla ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@wuwuzela1 Ja pewnie też coś koło tego i dla mnie jest to totalnie normalne. Ogólnie ja mam w robocie tak, że mam w dupie co robią inni ludzie, jak pracują i jak spędzają dzień w pracy. Nie moja rola żeby ich oceniać i mówić im co mają robić.

No i ogólnie szanuję za dokładne wyliczenia xD