Wpis z mikrobloga

Witam mordeczki, temat skierowany bardziej do doświadczonych. Otóż od długich lat juz stosuje modafinil rożne nootropy ale jeszcze nie znalazłem swojego tzw zlota. Kieruje pytanie z czego stworzyć najlepszy stack z modem? Moje dawki sięgały nawet 600/800mg ale czuje, ze można to duzo lepiej wykorzystać z potencjałem moda. Aktualnie stosuje moda z tauruna, aahwaganda, różaniec górski amerykański japoński, kwarcytyne ogólnie suple. Bardziej byłbym skłonny na jakiś dobry stack z połączeniem nootropow ale niestety nie mam wiedzy, zdecydowanie chodzi mi o motywacje, chęć do działania #modafinil #nootropy #noopept
  • 10
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: aż tak grubo nie polecę, znam swój organizm i testowałem sobie dawki. Powiem, ze ciekawie tylko najgorsze jest to ze po takich dawkach mega cieżko zasnąć gaba, melatonina to duzo nie daje XD ale spoko bo akurat 0 innych efektów ubocznych
  • Odpowiedz
@Apocotokomu6251: jeśli chodzi o motywacje to nie będzie nic lepszego. Może kilka pierwszych razów z phenylopiracetam będzie lepsze. Jeśli chodzi o skupienie, wpływ na pamięć to nadal w/w będą najlepsze.

Nie wiem czego dokładnie oczekujesz
  • Odpowiedz