Wpis z mikrobloga

Znany dziennikarz, Marcin Meller, zostaje de facto wyrzucony z grona prowadzących panele dyskusyjne na imprezie Rafała Trzaskowskiego i PO o nazwie "Campus Polska" za to, że zaprosił do dyskusji w panelu niewłaściwego gościa.

Kolejny po reakcji na referendum wielki triumf - jak sami siebie nazywają - "opozycji demokratycznej", w walce o swoje ideały.

#polska #4konserwy #heheszki #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpo #polityka
Pobierz Kapitalista777 - Znany dziennikarz, Marcin Meller, zostaje de facto wyrzucony z grona...
źródło: 20230818_071204
  • 69
zauważyłeś w jakim wątku się udzielasz? Wyparcie jakie właśnie zaprezentowałeś to już skrajny przykład sekciarstwa.


@kulass: tak, zauważyłem i wyraziłem swoje zdanie.

skrajny przykład sekciarstwa.


mocne słowa, jak na sympatyka konfederosji. Zarzucać komuś sekciarstow będąc kibicem sekty. Wiem, że akrobatyka to w konfie to norma, ale daj już spokój z obracaniem kota ogonem.
przerażające, że takie skrajne myślenie (albo A albo B) jest uznawane za spoko, a osoby które widzą spektrum pomiędzy tymi punktami chce się usuwać z opinii publicznej.

To jest pogłębianie polaryzacji i niezgody w społeczeństwie jeszcze bardziej. I przez to symetrystów będzie jeszcze więcej. To jest chodzenie na łatwiznę bo zamiast iść w stronę dialogu i dyskusji to zmierza się do stworzenia jakiejś "ostatecznej konfrontacji"


@FOTEL: Jakie jest "spektrum" między gazowaniem
Pobierz IrracjonalnaProweniencja - >przerażające, że takie skrajne myślenie (albo A albo B) j...
źródło: Compromise_meme
@IrracjonalnaProweniencja: przede wszystkim spektrum jest pomiędzy jedną radykalnością a drugą na osi poglądów a nie pomiędzy Twoimi poglądami a tymi co się z tobą nie zgadzają. Bardzo tanie numery podsuwasz.

Jakie jest "spektrum" między hejtem, kłamaniem i szczuciem na każdą grupę, która podpadła PiS-owi a sprzeciwem wobec tego?


i odpowiedzią jest własny hejt, własne kłamstwa i własne szczucie?

taplajcie się dalej w tym bagienku btw trochę poprawiłem obrazek :3
Pobierz FOTEL - @IrracjonalnaProweniencja: przede wszystkim spektrum jest pomiędzy jedną rady...
źródło: temp
@FOTEL: Pytam się, czy popierasz gazowanie protestujących, przejmowanie sądów, ideologizowanie szkoły, masowe afery i chronienie kolesi przed odpowiedzialnością. Bo tak się składa, że obecna władza dokładnie to robi, a ty z kolei robisz wszystko, żeby to rozmyć i przekonać, że inni też tacy są. Więc już trzeci raz powtórzę pytanie: jakie "spektra" dostrzegasz w tych tematach i jaką "równowagę radykalizmów" po obu stronach?
@IrracjonalnaProweniencja: będziesz musiał powtarzać się jeszcze wiele razy jeżeli nie będziesz czytał tego co piszą inni i siedział wyłącznie w swoim POV. Nie zgadzanie się z tym co robi robi rząd nie czyni mnie z automatu zwolennikiem opozycji podobnie jak nie zgadzanie się z opozycją nie czyni mnie zwolennikiem rządu. Strasznie wszystko upraszczasz. Idź zadaj to pytanie czwarty raz ale już komuś innemu.
@FOTEL: To ty upraszczasz, nie ja. Gadasz abstrakcyjne głupoty, że "trzeba rozmawiać", a jak się pytam, o czym mamy rozmawiać, to cztery razy z rzędu nie potrafisz mi odpowiedzieć. Zamiast tego idziesz w smutne - i całkowicie bezpodstawne, i to jest jest sedno sprawy - opowieści, że obie strony są tak samo złe i radykalne. No i na tym właśnie polega intelektualna i moralna miernota "symetryzmu", który po prostu sprowadza się
ale trudno nazwać Sroczyńskiego pisowcem czy symetrystą, to lewicowy dziennikarz. To, że czasem wytknie PO błędy to nie znaczy, że stare dziadki muszą go linczować i wymuszać ostracyzm. Nawet nie widziałem nic kontrowersyjnego w jego działaniach, a nawiedzeni ludzie robią z niego agenta Pisu.


@djtartini1: słuchałeś szeregu epitetów jakie zostały wystosowane do elektoratu opozycji podczas niedzielnej audycji?