Wpis z mikrobloga

Po raz tysięczny, jaki aparat bezlusterkowiec? Ceny zaczęły spadać, zastanawiam się czy czekać na styczeń (aktualnie jestem na ryczałcie) czy zadowolić się już teraz któraś promocja.

Można dostać w dobrej cenie a6400 czy Fuji x-t4, ale totalnie nie wiem co wybrać. Zdjęć aparatem nie robiłem już z rok, więc nie mam preferencji.

Zdjęcia robię amatorsko, dosłownie wszystko, życie codzienne, portrety, krajobrazy w górach.

I na 100% chce bezlusterkowca bo mam już dość latania z 5kg na sam aparat.

Myślałem o używanym, ale różnica w cenach nie jest duża, a poprzednio jak kupiłem lustro to mocno zużyte, brudne i miał ukrytą wadę.

#aparat #aparatfotograficzny #aparatyfotograficzne #canon #fujifilm #sony #bezlusterkowiec #fotografia
  • 4
@mrkobel: ja chcąc zacząć przygodę z fotografią kupiłam kilka miesięcy temu gx80. Dość niedrogi sprzęt, nie chciałam wydawać sporo kasy na początek. Minus dla wielu będzie taki że to m4/3, a nie aps-c. Natomiast jeżeli wiesz że chcesz w to brnąc to może faktycznie jakieś a6400.
@mrkobel: potrzebujesz wymienne obiektywy?
Tak: OMDS OM-5
Nie: Ricoh GRIIIx

A jak cierpisz na nadmiar gotówki to kup sobie jakąś Leicę. Zdjęć lepszych nie zrobisz, ale zawsze będzie satysfakcja ze szpanu :D