Wpis z mikrobloga

#tauron Kończy mi się umowa z tauronem i będę chciał zmienić na taryfę sprzedawcy G11. Jak poprowadzić rozmowę na infolinii skoro tej opcji nawet nie widzę w żadnych otrzymanych dokumentach od taurona? Na stronce też tylko opcje eko sreko i jakieś wsparcia agd i komputerowe do wyboru za miliony monet.
  • 6
  • Odpowiedz
@comm0 Na stronie jest taka opcja ale teraz to tak ukryli że trzeba się dobrze postarać żeby to znaleźć. W moim przypadku na infolinii to nic nie załatwiłem bo twierdzili że nie ma takiej taryfy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec zarezerwowaniem termin w biurze obsługi klienta. Jak zjawiłem się na miejscu i powiedziałem że chciałem zmienić cennik to dali mi do wyboru wszystkie warianty z opłata handlową. Wybierając
  • Odpowiedz
@comm0 być twardym i nie dać się namówić na nic innego, zależy na kogo trafisz bo ostatnio jakiś Mirek pisał że bez problemu załatwił taryfę sprzedawcy na infolinii.
  • Odpowiedz
  • 0
Dlatego sprawdzam czy damy radę ustalić kluczowe słowa, po których wypowiedzeniu załatwia się sprawę od ręki jak mirek w 10min ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@comm0: Zadzwoń z samego rana po 07:00. U mnie poszło w 10 minut, aczkolwiek sie pytała 3 razy czy nie lepiej tego nie zrobić w punkcie biura obsługi klienta osobiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz