Wpis z mikrobloga

Tak się bez planu poskładało, że tydzień temu, postanowiliśmy pojechać z żoną na 3 dni na Sziget festiwal do Budapesztu.
Miał być w tym terminie chorzowski fest, ale niestey padł...

Oprócz mojej żony była jeszcze moja siostrzenica i jej szwagierka.
Dziewczyny postanowiły, że chcą przez te dni czuć się piękne (choć i tak są).
Mieliśmy małe mieszkanko.
Przez trzy dni, przed południem, po śniadaniu, byłem niemym uczestnikiem 3h damskich przygotowań do wyjścia.
Przez większość tego czasu słuchałem o cieniach, kreskach, cekinach, połączeniach barw, falbanach na lewo lub prawo itd itp.

To było niesamowite, bo chyba nigdy wcześniej na tak długo nie poczułem jak wiele dała mi praktyka medytacji. bo całe te mecyje pozostały dla mnie bardzo pozytywnie zabawne w swej egzotyce, a ja jak tylko mogłem robiłem z otwartym sercem drobne czynności, które pomagły dziewczynom 'pozostać w obowiązku'.
Chyba nigdy nie zauważyłem u siebie takiego zrozumienia i współradości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te kilka lat temu to po pierwsze nie pojechałabym bez jakiegoś kumpli, dostałbym kota przy pierwszym wdepnieciu w brokat i pewnie pół dnia chodziłbym nafukany, a finalnie przed 20 bylibyśmy z kumplami pijani.
A tak? Spokój pełny, umiarkowane spożycie i coś co uwielbiam czyli tańce po kilka godzin każdego dnia( ͡° ͜ʖ ͡°)

#medytacja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
KrolWlosowzNosa - Tak się bez planu poskładało, że tydzień temu, postanowiliśmy pojec...

źródło: IMG_20230812_131237

Pobierz
  • 13
@KrolWlosowzNosa: powinieneś się cieszyć że kobiety dbają o wygląd. Z jednej strony narzekacie że baby dbają o wygląd, długo im schodzi, że interesują się kosmetykami a brokat to niepotrzebna bzdura i pieniądze wyrzucone w błoto, ale jakby kobiety tylko się myły i ubierały i wyglądałyby normalnie jak na codzien w domu, to byście narzekali że są zaniedbane, nieciekawe, nudne, brzydkie. Są faceci którzy uważają kobiety bez paznokci hybrydowych i pompowanych ust
@najciemniej: no ale ja nie widzę w tym żadnego osiągnięcia, każdy facet powinien wykazać się taką cierpliwością zupełnie naturalnie od zawsze, każdy chce zadbanej pięknej kobiety ale oczekuje że samo sie zrobi, że jak kobieta wstanie rano to tak wygląda. Chcą mieć kobietę z ogoloną tzipa i doopa ale jednocześnie narzekają że taka długo w kiblu siedzi. No coś za coś. Bycie cierpliwym w tej sytuacji to żadne osiągnięcie a coś