Wpis z mikrobloga

#randkujzwykopem #mirkowyznanie #mirkowyznania #tinder

Mirki i Mirabelki,

To mój pierwszy wpis po wielu latach na wykopie.
Nie do końca wiem od czego zacząć ale może najlepiej od początku.
Poniekąd szukam kobiety do stałego związku, jednak bez uganiania się i desperacji: mam swoje życie, hobby i naprawdę nie jest mi to potrzebne do szczęścia.
Jednak to co obserwuję na rynku świń to dramat z którego nie zdawałem sobie sprawy.
WSZYSTKIE kobiety są tak dramatycznie leniwe i mało ambitne, że aż ciężko w to uwierzyć. Gdyby ktoś mi to powiedział 5 lat temu to bym w to nie uwierzył.
Poznałem kilkadziesiąt kobiet, co bardziej desperackie od razu dawały jedyną rzecz jaką mogły dać a z resztą po kilku dniach już nie było o czym rozmawiać.
Większość oczywiście lubi sport, góry i podróże ale wyciągnąć taką na bieganie albo siłownię to już graniczy z cudem. Podróż? Oczywiście, jak zaplanujesz i przygotujesz to wsiądzie i pojedzie. Jak będzie wszystko dobrze to co najwyżej wstawi zdjęcie solo na insta, jak coś będzie nie tak (np. za długi szlak) to będzie foch. Ewentualnie segzy żeby jakoś odpłacić.

Ważny komunikat: opieram swoje obserwacje na przekroju niemal całego społeczeństwa: od 19-latek po panie doktor z 2 magistrami. Są pewne różnice ale wnioski są niemal identyczne. Poznawałem je niemal wszędzie: od siłowni poprzez kawiarnie, nie wspominając o Tinderze.

Kiedyś miałem pewien konkretny zestaw cech charakteru i wyglądu, który dawał plusy i analogicznie przeciwny dający minusy. Teraz zwracam uwagę tylko na wygląd - zarówno z tymi średnimi jak i ładnymi nie ma o czym rozmawiać.

Zdaję sobie sprawę, żeby nie podchodzić do każdej kolejnej z przekonaniem, że będzie taka sama ale to samo wychodzi po jakimś czasie. Mniej doświadczonym mogę powiedzieć, że KAŻDA ma wybór i najpierw przetestuje Cię, czy warto chociaż tymczasowo zrezygnować z innych. Jeśli naprawdę, wręcz desperacko Cię chce to takiego wyboru nie ma albo jest coś na rzeczy, np. dziecko.

Inteligencja? Zapomnij. Większość z nich nie wie np. gdzie leży Chorwacja albo że można jechać do innego kraju niż Włochy.

Ceni sobie inteligencję i faceta? Dobry żart. Chodzi o to, żebyś ją zagadywał i robił pajaca zajmując jej czas, który ona sama poświęca na TikToka i Instagrama. Jeśli jesteś naprawdę dużo bardziej inteligentny od niej to natychmiast zorientuje się, że w przeciwieństwie do towarzystwa koleżków (o których wspomnę za chwilę) nie będzie brylować w towarzystwie.

Koleżcy. O tym można by napisać co najmniej rozdział książki. Ekstrawertyczki albo te ładne będą otaczać się koleżkami od wszystkiego: jeden będzie od samochodu, drugi od wyjścia na basen, trzeci od pomocy w pracy itd. Znamiennym wskaźnikiem takiego układu jest notoryczne mówienie o nich i wymienianie ich z imienia, oczywiście nawet ich nie znasz albo mówi o nich pierwszy raz ale to detale. Dla niej są ważni.

NIGDY nie wierz kobiecie w to co mówi a w szczególności to co jej się podoba. Owszem, może jej się podobać, że np gotujesz, masz samochód i stabilną pracę ALE jest do tego gwiazdka. Musisz przy tym być gigachadem, wiedzieć jak grać na jej emocjach i gadzim mózgu tak, żeby do końca nie wiedziała co się dzieje i jakie masz zamiary. Tak, żeby nawet na pierwszej randce wylądowała z Tobą w łóżku (tak tak, oczywiście żadna nie chce ONS i FWB tylko byłem w takich relacjach z 3 na raz). Wtedy to co jej się oficjalnie podoba staje się pewnym trzeciorzędnym bonusem.

Podsumowując: jeśli Ci się nie spieszy do dzieci to związek obecnie jest kompletnie nieopłacalny. Poświęć ten czas na rozwój i zarabianie pieniędzy.
Dzieci to w ogóle inna kategoria ale o niej w kolejnym poście ????
  • 23
  • Odpowiedz
@WarlordShadow: A od kiedy jak ktoś chodzi po górach to będzie biegał po mieście? Ja chodzę po górach i zrobiłem jakieś 500 - 1000km, a przez 15 przebiegłem 10km.
Planowanie wycieczek chcesz dawać dziewczynie? Ja zawsze sam planuję i robię konkretną wycieczkę. Wystarczy pogadać i masz obraz sytuacji dość jasny. Część ludzie jeździ na jakieś plaże i na tym się kończą podróże.
  • Odpowiedz
@Qullion: w takim razie co byś pozostawił kobiecie do ogarnięcia? Jaki zakres odpowiedzialności?
Czy ma być tylko księżniczką, za którą wszystko się ogarnia?

Potem usłyszysz, że jeździliście wszędzie, gdzie TY CHCIAŁEŚ, a ona nie sprzeciwiała się bo spełniała Twoje marzenia.

Chcesz gdzieś pojechać? Pomogę, ale planujesz Ty.
  • Odpowiedz
@WarlordShadow: To, że zadajesz się z tępymi, leniwymi i mało ambitnymi kobietami, to świadczy w takim samym stopniu źle o Tobie.

Wszystkie laski z jakimi miałem jakąkolwiek relację były całkowitym przeciwieństwem tego, co opisujesz.

Nie twierdzę, że te inteligentne, pracowite i ambitne są w większości, ale swoim postem pokazujesz, że z kondycją mężczyzn w dzisiejszych czasach też nie jest najlepiej.
  • Odpowiedz
@WarlordShadow: Ja planuję wycieczkę, a różowa ubrania, jedzenie i inne duperele. Ja mam gdzieś jakieś pierdzielenia o spełnianiu marzeń. Moje wycieczki nie są do odpoczynku. W tamtym roku to był krótki wypad. 1 dzień - wyjazd do Zakopanego, 2 dzień 0:00 wycieczka do Budapesztu, powrót 24:00, 3 dzień 8:00 szlak na Kozi wierch, 16:00 powrót do Zakopanego, 4 dzień - 8:00 - 18:00 wycieczka na Słowację, 5 dzień - powrót do
  • Odpowiedz
@WarlordShadow Ty chyba nieświadomie przyciągasz taki typ kobiet albo świadomie takich szukasz. Moja kobitka taka nie jest. W sensie wspólne wyjazdy itd to głównie ona planuje, bo zwyczajniej lepiej to ogarnia i lepiej porusza się w tym temacie ode mnie. Jeśli chodzi o sport to może niczego nie uprawiamy, ale praktycznie w każdy cieplejszy dzień pływamy w jeziorze, do którego od jej domu jest z 200 metrów. Do tego znam jej wszystkich
  • Odpowiedz
WSZYSTKIE kobiety są tak dramatycznie leniwe i mało ambitne, że aż ciężko w to uwierzyć. Gdyby ktoś mi to powiedział 5 lat temu to bym w to nie uwierzył.


@WarlordShadow: Dla odmiany powiem, że trochę cope. 5% kobiet ogarnia życie, jest zadbana, wykształcona, wysportowana, ambitna, ma własne poglądy i się ich nie boi (zamiast hive mind), podróżują i mają ciekawe zainteresowania, no i są ładne. Problem w tym, że to nie
  • Odpowiedz
@zymotic: żyjesz w równoległej rzeczywistości albo sam tego nie dostrzegasz.
Jak już pisałem poznawałem kobiety z najróżniejszych środowisk: od wsi po miasta, od tych bez matury po doktor (doktorki?). Jak kobieta ma za mało bez związku to tylko będzie ciągnąć dla siebie, jak ma dostatecznie lub więcej niż z facetem to wcale faceta nie potrzebuje.
  • Odpowiedz
5% kobiet ogarnia życie, jest zadbana, wykształcona, wysportowana, ambitna, ma własne poglądy i się ich nie boi (zamiast hive mind), podróżują i mają ciekawe zainteresowania, no i są ładne.


@whitepilled_: nie podałeś najwazniejszej cechy - ile z nich sie nadaje na zone i matke? Biorac te ceche pod uwage, to wartosciowych i ladnych kobiet jest 1 - 2%
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla: masz mega farta w takim razie. Z resztą okoliczności które opisujesz wskazują, że jest mało zagrożeń i pokus dla kobiety.

Moja była była ze wsi, nic to nie zmieniło, wręcz przeciwnie. Jej ego urosło bo już nie mieszkała na wsi.
  • Odpowiedz
@Dieem99: problem leży we wszechobecnym spermiarstwie facetów. Teraz nie konkurujesz z konkretnymi facetami tylko najlepszymi, często utylitarnymi cechami dwudziestu facetów z których wybiórczo korzysta w zależności od potrzeb.
  • Odpowiedz
@WarlordShadow: To ciekawe, bo chodzę po górach, uwielbiam planować wycieczki (jara mnie to chyba nawet bardziej niż samo zwiedzanie xD), jestem dość inteligentna (mogę Ci pokazać wszystkie kraje na mapie Europy, nie tylko Chorwację ( ͡ ͜ʖ ͡)), nie trzeba do mnie zagadywać i pajacować, bo wiele razy sama wychodziłam z inicjatywą. Na kolejnym punkcie się trochę wywalam, bo mam kolegów (mam tzw. męskie hobby jak
  • Odpowiedz