Wpis z mikrobloga

  • 19
Co to za gra, że jak nie zagrasz według poradnika z neta to nawet fabuł nie skończysz?

@4mmc-enjoyer: moje pierwsze podejście do poe było w lidze Ultimatum. Mialem zerowe pojęcie o tej grze. Stworzyłem postać marudera. Punkty w drzewku samodzielnie rozdawałem wg tego jak mi sie podobało i uznalem, że będzie dobre. Używałem dwóch gemów do atakowania (Vengeance, Heavy strike) w 4 linku bo fajnie wyglądało jak postać nimi wali. Mój
@4mmc-enjoyer: to ty chyba nie grałeś w tą grę. Poe spokojnie przejedziesz te 10 actow w ssf mając sprzęt,który zebrałeś po drodze, używając prostych skill gemów i pakując pkt. na skill tree. Ktoś kto grał w jakiekolwiek h&s i ma o tym minimalne pojęcie przejdzie te acty bez większego problemu. To samo tyczy się np. Diablo, grim down itp. Jak chcesz się podszkolić w jakieś postaci czy w craftowaniu to tak,
@4mmc-enjoyer: o co Ci człowieku chodzi? Jeśli chociaż trochę ogarniasz angielski to sobie poradzisz w grze, wszystko masz po drodze wytłumaczone, questy są najprostsze z możliwych - idź tu i zabij to, idź tu i zdobądź to. Masz informacje na gemach co robią, masz informacje z jaka bronią dzialaja, jakie maja wymagania atrybutów czy jaki kolor socketow potrzebujesz, ich koszt jest znikomy i sam możesz zdecydować jak chcesz grać. Drzewko jest
@4mmc-enjoyer: no to zrezygnuj z tej gry jeśli czujesz że jest niesprawiedliwa, ale nie powtarzaj bredni że ta gra wymaga doktoratu bo poe jest głównym reprezentantem gatunku i oferuje obecnie najwięcej contentu dla graczy, diablo 4 to przedsionek i to taki uwalony gównem, ale z ładnymi dywanami
@Tang0: @siadatajta @4mmc-enjoyer Od blisko 2 miesięcy gram w Diablo 4. Spędziłem około 200 godzin, a może i więcej. W tej chwili gram swoim buildem czarodziejki \, który jest tak niewyobrażalnie wręcz słaby, że zmieniłem rangę świata z WT4 na WT3 a i tak dostaję wpi3rdol od zwykłych minionów jakich się mija setki w ciągu kilku minut. Ja 71 level, a minniony 64 a i tak dostaję wpi3erdol. To jest wręcz
@4mmc-enjoyer: albo - tak jak wspomniałem - potrafisz w język angielski i jesteś w stanie dodać 1 do 1, bo do budowania podstawowych buildów do przejścia kampanii i żeby pograć mapy to wystarczy. Sporo nowych graczy psuje sobie grę bo przychodzą z myślą, że będą w stanie robić uber bossing w pierwszym miesiącu - zamiast skupić się na powolnym progresowaniu i powiększaniu wiedzy na temat gry, najpierw przejdź tą kampanie, spróbuj