Wpis z mikrobloga

@Imperator_Wladek:

TS: Uważam że prezes miał dzisiaj rację
MK: Tak tak świetna decyzja prezesa
TS: Rozegrał opozycję jak prawdziwy mistrz
MK: Zgadzam się, nikt z opozycji mu do pięt nie dorasta
Prowadząca: Nawet Tusk?
TS: tfu tfu Tusk to nienawistnik tylko
MK: tfu tfu Tusk to zdrajca a nie tylko nienawistnik
Prowadząca: Nie kłóćcie się panowie, ależ dzisiaj w studiu było gorąco, dziękuję za przybycie do programu
@Tomekmoskwa: TVN w porównaniu do TVP nie zobowiązują ustawowe standardy na ten temat

Art. 21. 1. Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, #!$%@?ące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu.


https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19930070034/U/D19930034Lj.pdf
to włącz sobie fakty po faktach czy mrozowskiego o 18. Tam zawsze pluralizm na całego. Do opozycji dla PO zaprasza się 2050. A w opozycji do redaktorka z wyborczej zaprasza się redaktora z Polityka


@Tomekmoskwa: co ty pierdlisz? jest często pissowska i prawicowa strona zapraszana regularnie. Od posłów przez publicystow po księży i przychodzą nawet niektóre pissowskie pionki i próbują walić partyjnym bełkotem i nie są zagluszani.

Jest jeszcze taki program
@Chehu: po co w kontekście publicznej TVP wspominasz o "campus Polska", który jest eventem organizowanym i finansowanym przez Platformę Obywatelską i który jest z definicji opozycyjny do władzy? Poza tym jakbyś obejrzał chociaż urywek to zobaczylibys że do głosu byli dopuszczani ludzie którzy niezbyt sympatyzowali z PO i mogli swobodnie zadawać pytania
@Imperator_Wladek: Też nie miałem zamiaru się katować TVP, więc wykupiłem sobie pakiet TVN24. A tam pluralistycznie w rozmowie poseł KO razem z posłem Lewicy, albo pluralistycznie dziennikarze Wyboczej, Newsweeka, OKO.press i Onetu. No ale to prywatna stacja, dlatego dopłacam XD