Wpis z mikrobloga

Też macie wrażenie, że taxi na aplikację się skończyły? Korzystałem z Bolta i Freenow, kilka lat temu nie było problemów z zamówieniem przejazdu, poza weekendowymi wieczorami. Teraz nie ma szans, wszystko wiecznie zajęte i nożna sobie czekać w nieskończoność ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam pecha czy coś jest na rzeczy?

#bolt #freenow #taxi
  • 13
@Damasweger Jakie miasto? Bo raczej nie któreś z największych. W tych mniejszych kierowcy mogli po początkowej fali zainteresowania odpuścić i już nie jeżdżą, bo nie ma z tego dużych kokosów. Stąd częsta informacja, że wszystkie dostępne samochody są zajęte. W miastach dużych nie ma tego problemu, jest nadpodaż kierowców.

@Krzysiauke W Trójmieście mnożnik powyżej 2x pojawia się co najwyżej w sylwestra. Większość piątkowego/sobotniego wieczoru to najwyżej 1.6x, trafić zlecenie z wyższym to
@Damasweger Niemcy mają swoje regulacje i tam zawsze było inaczej od początku działalności tych platform. Częstochowa to właśnie takie mniejsze miasto, o którym pisałem - bardzo możliwe, że większość kierowców już zrezygnowała. Ale co do Wrocławia, to nie chce mi się wierzyć. Nie masz przypadkiem wybranej kategorii Premium albo jakiejś innej egzotyki? Wtedy rzeczywiście może być ciężko. Ale na podstawowym Bolcie poza momentami jakiegoś wyjątkowego szczytu nie powinno być żadnego problemu z
@Damasweger A informacja o zajętych pojawia się od razu, czy dopiero po kilkuminutowym wyszukiwaniu kierowców? Bo w tym drugim przypadku to może masz jakąś fatalną ocenę albo wpisane dziwne dane pasażera, to nikt nie chce przyjąć kursu. :)