Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros #epalenie #nikotyna

Sprawa pilna na już !!!

Witam Was drugie Mirecki i Mirabelki. obecnie mój lokalny dealer baz nikotynowych zwija interes. mam bazy na około półtora miesiąca.vapowania. Aromaty ogarniam osobiście, bazę bez nikotyny sam mieszam z PG/Vg od dłuższego czasu.

Potrzebuję bazy 36mg/ml w dużych ilościach. butelki po 100ml lub od razu baniak 1 litrowy.

Macie jakieś sprawdzone źrodełka? jakieś linki? jak cos poruszę na pw wiadomości. Jedynie znalazłem chińskie stronki gdzie nie wiem jak to będzie zapakowane, czy na cle się nie wyłoży... a jeszcze dowalą mi obrót towarem bez akcyzy (eliquid tworzę tylko i wyłącznie dla siebie, po prostu lubię raz na jakiś czas zrobić zapasy)

pozdro Wapiarze!
  • 11
  • 0
@marek-wozniak-750 Świetnie, dzięki za info! na darmową przesyłkę widzę, że trzeba zamówić za 250 dolców więc ja chyba zrezygnuje i zaplacę klasycznie. tak czy inaczej jeśli mówisz że strona legit to w końcu zmienię dostawcę niko
  • 0
@CapaciousCore Gdybym miał pewne źródło w Polsce to pewnie bym skorzystsł. Moje źródło wysycha (kupowałem 36mg po 55zł za 100ml) ale nie chce szukać randomów na Facebooku. Jak masz jakieś namiary to śmiało na PW