Wpis z mikrobloga

  • 408
o chooy tu chodzi


@fervi: o pokazanie swojego chamstwa podpartego głupotą.

Kwik, kwik! Po co w chlewie, w którym mieszkam, ktoś może mieć artykuły higieniczne, z których nie skorzystam? Chrumk! I to jeszcze finansowane z budżetu! Chrumk! Moje pieniądze! Przecież każda podpaska kosztuje fortunę! Kwik, kwik! A, jak wiadomo, kobiety podatków nie płacą! To najgorszy przekręt finansowy w historii Polsko! Chrumk! Chlew ma śmierdzieć i być obsrany, bo ja lubię w
  • Odpowiedz
no i bardzo dobrze. jak ktoś chce podpaski (które są przecież takie tanie) to niech je sobie kupi w sklepie. ja regularnie rozpier..lam te skrzyneczki :-)


@wojciech_adasdas

XD
Srajtaśma i woda w kranie też jest tania, więc nie zapomnij zniszczyć też tego. Każdy może sobie przecież kupić i przynieść.
  • Odpowiedz
jak ktoś chce podpaski (które są przecież takie tanie) to niech je sobie kupi w sklepie


@wojciech_adasdas: no i pięknie. Pamiętaj że muszle klozetowe też można kupić w sklepie, więc nie zapomnij ich #!$%@?ć młotem budowlanym gdziekolwiek jakaś zobaczysz
  • Odpowiedz
@ostulemijo: komuś może być lepiej, a wy równacie to do poziomu gówna, bo jak to tak robić coś dla kogoś na plus. Ja #!$%@?, skąd takie imbecyle (nie jak ty, ale jak chłop z obrazka) się biorą
  • Odpowiedz