Wpis z mikrobloga

@Bodzias1844: jak masz za głośny wydech i chcesz sobie za 200 zł to naprawić bo uważasz że będzie lepiej i wtedy nie będzie hałasu no to powodzenia w przyszłości bo jednak taka rzecz wpłynie ci na uszy i będziesz miał pogorszonych Słuch od tego ciągłego dudnienia za głośnego, albo stopery albo wiesz, poza tym słuchawki za 200 zł to raczej jakieś bardzo tanie i słabe chyba
  • Odpowiedz
  • 0
@Mododzyglizda chciałem właśnie same słuchawki bez tych wpinanych z boku urządzeń i bez mikrofonu. Bez zbędnych rzeczy po prostu :D Mam niby douszne bezprzewodowe słuchawki ale nie testowałem i nie wiem czy nie będą wypadać. Jutro może przetestuje.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: probowalem na sluchawkach dokanalowych, nie polecam, tani interkom zrobi robote, ale 150km/h jesli jezdzisz dluzej niz przyspieszanie to jednak zatyczki to jest to, ja jezdze nakedem i wiem ze jak bedzie szybka trasa to zawsze wciskam w uszy wlasnie zatyczki alpiny, gorszy juz wiatr niz tlumik
  • Odpowiedz
  • 0
@xede też naked here i kask AVG K3 który do cichych nie należy ale też tragedii nie ma przy bezwietrznej pogodzie albo z wiatrem w plecy. No ale przetestuje te słuchawki douszne najpierw
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: odcinaja od zewnetrznych bodzcow, mi sie tragicznie jechalo, ogolnie kazdy kask do pewnej predkosci daje rade, jesli ma byc przewiewny to nie bedzie cichy, sam posiadam rpha70 niby w miare kask a szum daje po uszach
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Zamiast takich słuchawek już lepiej dołożyć drugie dwie stówki do interkomu.

Ale jak przeszkadzać Ci wydech to interkom nic nie zagłuszy, a jedynie doda się do hałasu.
Albo noś słuchawki douszne (i kombinuj ze znalezieniem takoch, co nie będą cisnąć).
Albo kup zapas zatyczek i ewentualnie jakiegoś Freedconna czy podstawowe Cardo. Przy czym za chiny nie kupuj tego przereklamowanego barachła czyli "zatyczek motocyklowych". Zwykły zapas jednorazówek, będzie i bardziej higienicznie
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Generalnie, z doświadczenia wychodzi mi, że interkomu z dobrymi głośnikami, np. JBL 45mm nie zastąpi nic, ale jak ma być tanio i jako tako, to kup sobie najmniejsze dokanałowe słuchawki bluetooth jakie uda ci się znaleźć - takie, co nie będą nie cisnęły w uszy z założonym kaskiem. Załatwisz sobie jednocześnie temat stoperów i słuchawek. Nie zastąpi to interkomu, ale zdarzało mi się jeździć w taki sposób i jako tako
  • Odpowiedz