Wpis z mikrobloga

Jeden salezjanin ze szczecina rzucił się pod pociąg, po tym jak nagłośniono, że przyłapano go na masturbacji w miejscu publicznym. Gdyby był tak twardy jak ks. Michał Woźnicki, to by sprawę dokończył, zapłacił mandat i #!$%@?ł współobecnych pielgrzymów, że zbyt opieszale składają się na mandat. Żeby walić konia publicznie, trzeba mieć zajebiście twardą psychikę...

#wroniecka9
  • 8
  • Odpowiedz
@kwikulec: Nie ma absolutnie możliwości, żeby Woźnicki zrobił coś takiego. Nawet gdyby to opisała jakaś gazeta, nie uwierzyłbym. Wykluczam u niego takie rzeczy, za dobrze go poznałem.
Ktoś pisał, że nawet Łysemu oswiadczył że nie chce go znać, jak okazało sie że ma dziecko z kochanką. On jest absolutnie niezakłamanym fanatykiem religijnym i jest pewien, że gdyby to zrobił pójdzie do piekła.
  • Odpowiedz
Poza tym nawet jak na Wyborczą to niski standard. Zrobili to tylko dlatego, że to ksiądz. Normalnie nikt by sie tym nie zajmował publicznie na najwiekszym ogólnopolskim portalu.
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: no skoro ksiadz, to moze mniej i powinien miec to zawsze z tylu glowy. Podobnie jest z sędziami, policjantami, adwokatami oraz cala masa innych zawodów/profesji publicznego zaufania. Normalnie o kradziezy batonika ze sklepu nikt ci artykulu nie bedzie smazyl, no ale kiedys zrobil to jakis sedzia i do tej pory o tym pamieta sie, wypomina i wykorzystuje do walki politycznej z sadownictwem. Podobnie ten prokurator co nago po pijaku do
  • Odpowiedz
Nie wiem, może. W każdym razie dla mnie oni nie mają czystych intencji. Nie chodzi o to, żeby ochronić jakieś dziecko, jedno czy drugie, tylko żeby dojechać sukienkowego i mobilizować elektorat. Za to uwaliliby każdego i trzeba to mieć w pamięci jak sie czyta info z ich strony.
  • Odpowiedz
@kot-z-cheshire No ale rozumie sie, że Lysy musiał sie ukorzyć, blagac o wybaczenie i głęboko pokutować. I tak sie stało. Z poczucia winy Łysego on korzysta do dziś, bo Lysy traktuje utrzymywanie kapłana jako czesc pokuty.
  • Odpowiedz