Wpis z mikrobloga

Przedstawię wam ostateczny dowód na to że mentzen powinien wyp... i cała ta konfederacja też.

Zalogowałem się do banku
Założyłem własną firmę na kiju w 10 minut wypełniając prosty formularz, mało tego, bank ma bazę danych lokalizacji i innych i wystarczy wyszukać swoją lokalizację, profesję po 1 literce i ją zaznaczyć, nic więcej
Z automatu przyznano mi NIP i REGON

Wiecie co to oznacza? Polaczki?

Że powinno się pozwolić bankom na to by stworzyły gotowe narzędzia do rozliczania podatków, tak żeby wystarczyło od całości wyliczyć podatek do zapłacenia i wysłać przelew do urzędu dla danego regionu.

Nie trzeba żadnego konfiarskiego uproszczenia podatków bo już teraz banki mają gotowe narzędzia, księgowych, prawników po to by wdrążyć system do rozliczania bez potrzeby znajomości prawa podatkowego.

Każdy kto głosuje na konfederację bo ta chce uprościć podatki ma IQ o temperaturze pokojowej, treść prawa podatkowego jest bez znaczenia bo żyjemy w erze cyfryzacji gdzie wszystko można wyklikać w parę sekund

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa
  • 9
Że powinno się pozwolić bankom na to by stworzyły gotowe narzędzia do rozliczania podatków, tak żeby wystarczyło od całości wyliczyć podatek do zapłacenia i wysłać przelew do urzędu dla danego regionu.


@czasnawybory666: Dokładnie xD banki przy pomocy AI interpretują transakcje każdego przedsiębiorcy i zderzają je z 1000 stronami ustawy o VAT i CIT. Firmy consultingowe biorą po 100k od dużych firm za samo sprawdzenie CIT, ale banki zaraz dopracują TAXGPT i
@czasnawybory666: no a jak ktoś nie chce korzystać z banków i ich usług? W banku nie masz wszystkich informacji a mi nie zależy żeby prywatnym firmom dostarczać wrażliwe dane


@LesnyDeszcz-orginal: to w ogole jest mozliwe prowadzenie firmy bez konta bankowego? jak bedziesz rozliczac zus, pit i vat? co miesiac bedziesz podjezdzal do urzedu i placil metalowymi krazkami i papierkami? xdd
@SmugglerFan: no ja bym tak chciał, według mnie jeśli twój biznes nie wymaga tego to nie powinienem być przymuszany, tylko powinni pozwolić mi działać i bogacić się i inwestować i wydawać to bogactwo. Tylko wiesz że nie musisz płacić tych obciążeń rządowych co miesiąc? Zobacz jak to działa zajebiście w UK. Polskie rozwiązania to nie jest szczyt tego co ludzkość osiągneła.
@ibilon: i co w nich jest nieprawdziwego?

@LesnyDeszcz-orginal typie, masz rok 2023 nie kompromituj się bo to się naprawdę boleśnie czyta jak można być TAK NAIWNYM

obecnie centralizacja firmy pod bank to najlepsze co może się zdarzyć przedsiębiorcy, bo jakby banki masowo wprowadziły moje rozwiązanie to w zasadzie jednym kliknięciem masz załatwione podatki i wyrąbane, tylko przydałoby się zmienić prawo tak by dało się to obliczać z automatu

rozumiesz co piszę