Wpis z mikrobloga

Tak wyglądał post Dominiki Jackowski, na którym zaszczuła księdza doprowadzając go do tragicznej śmierci samobójczej.

Post oczywiście został już usunięty przez Dominikę Jackowski, ale internet nie zapomina.

Mam nadzieję, że prokuratura ją dojedzie za szerzenie fejk newsów i doprowadzenie do śmierci niewinnego mężczyzny.

#falszyweoskarzenie #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka #pieklomezczyzn
damienbudzik - Tak wyglądał post Dominiki Jackowski, na którym zaszczuła księdza dopr...

źródło: 369458652_7243447382338080_1289334171498821950_n

Pobierz
  • 24
@damienbudzik: typ został przyłapany pierwszy raz, prawdopodobnie robił to od dawna.
Tłumaczył się że tylko dorośli widzieli że wali konia, że robił to dyskretnie.

W kraju gdzie najwyższą karą dla pedo-księży jest przeniesienie do innej parafii TRZEBA takie rzeczy nagłaśniać, bo ziobrowska prokuratura i tak by to umorzyła.
Myśle że każdy człowiek który ma dzieci i nie ma do nich konfederackiego podejścia ("chciałbym żeby pedofil ją po pupci poklepał") jest zadowolony
ok, co nie zmienia faktu, że radna powieliła fejk news


@damienbudzik: no właśnie zmienia. Ale widzę moja manipulacja mojsza niż twojasza XDDDD

a ma duże zasięgi i mogło to doprowadzić do samobójstwa niewinnego człowieka


Czekam aż jakiś mireczek się powiesi bo dostał minusa na głównej i będzie można użyć tego samego kretynskiego argumentu i wsadzać do więzień za minusowanie komentarzy.

Niech se idzie do sądu a nie rzuca się pod pociąg.
@C8H18 Nie oszukujmy się: działaczka PO ujawniła dane tego księdza-onanisty i zasugerowała (jak się okazało niezgodnie z prawdą), że robił to przy dziecku, tylko dlatego, że sprawa dotyczyła duchownego i chciała dowalić "tym drugim". Gdyby to zrobił dajmy na to robotnik, to sprawa medialnie i politycznie nie obeszłaby nikogo.

Nie wiem co kierowało tym mężczyzną, że to zrobił - jego czyn był oczywiście karygodny - ale od karania są policja i sąd,
typ został przyłapany pierwszy raz, prawdopodobnie robił to od dawna.

@thorgoth: "Prawdopodobnie" to ty gwałcisz małe dzieci.

Myśle że każdy człowiek który ma dzieci i nie ma do nich konfederackiego podejścia ("chciałbym żeby pedofil ją po pupci poklepał") jest zadowolony że skończyło się jak się skończyło.

Bo ty sobie uroiłeś, że "prawdopodobnie" był winny? Bo nienawidzisz katolików?
@ibilon super, ze gość który nie został zatrzymany za walenie konia do dzieci (a tak by było) się zabił.

Jakoś hipokryto jak Duklanowski z pisowcami robili lincz na Filiksowej to ich jechałeś, ale jak platfus zrobił to samo i przypiął łatkę pedofila, bo sobie walił konia na plaży (nikt nie potwierdza wersji tej matki na ten moment poza platfuską).

Czyli jak dam jakiemuś znajomemu dziecku cukierka, bo chcę mu dać to zrobisz
@C8H18 jestem gnidą, bo wyczekuję aby zobaczyć obłudę takich osób jak Ty gdy to z Twojej partii bliskiej politycznie ktoś doprowadził do linczu i samobójstwa.

Tak jak to zrobił Matecki i Duklanowski.

Ale tego nie widzicie.
Facet zrobił czyn niezgodny z prawem - dostał mandat.
Gdyby potwierdzona została wersja matki i tej pożal sie boże radnej to by poszedł na dołek.
Teraz to ma dołek w dziurze, bo radna z PO wrzuciła