Wpis z mikrobloga

@as007
W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu https://wykop.pl/wpis/72281255/wpis info dla potomnych:

W LEGO Store #wieden Donau Zentrum nie ma stanowiska do projektowania nadruków na minifigach. W tym drugim (chyba mniejszym sądząc po zdjęciach) w galerii SCS nie byłem, ale pytałem pracownika i mówił, że też raczej nie ma, bo to są za małe sklepy.

Na pocieszenie wygrzebałem trochę fajnych elementów w Build a Minifigure, a i kubek też jakiś wpadł, bo mają wielką kilkumetrową ściankę Pick a Brick.
#lego
Pobierz Niszczycielski_Muminek - @as007 
W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu https://wy...
źródło: temp_file8324302362980523924
  • 13
@Semigod Z tym było trochę jaj, bo właśnie skala się rozjeżdżała i nie bardzo rozumiem zależności pomiędzy DPI drukarki, skalą w procentach i powierzchnią roboczą druku. Metodą prób i błędów chyba co pół procenta zmieniałem (zastrzel mnie, nie pamiętam na czym stanęło) i w końcu doszedłem do zadowalającego efektu. Polecam zalaminować. Wieczorem pstryknę fotkę porownawczą z płytką jak to u mnie ostatecznie wyszło. Nie jest w 100% idealnie, ale wystarczająco, żeby zasymulować
@Niszczycielski_Muminek właśnie też zamierzam sobie zalaminować ale zarówno drukarkę jak i laminator mam w pracy ¯_(ツ)_/¯

Jak się będzie rozjeżdżać odrobinę to nie problem, ale dobrze żeby tak do 24 chociaż pokazywało wiarygodnie. Jutro w pracy drukne jeszcze kilka próbek na różnych % i sprawdzę.

Poka później tą fotkę ile ci przekłamuje na 16 studach. Dziex
@Niszczycielski_Muminek parę dni mi zeszło bo a to zapomniałem a to nie miałem czasu w pracy, drukowałem kilka razy na różnych % i nie mogłem dopasować. I sobie przypomniałem, że mam w pracy drukarkę A3. Odpaliłem jak leci prosto z acrobata i voila, spasowanie 100% ( )

Na razie jedna strona bo nie miałem ze sobą klocków w pracy dlatego ją złożyłem, jutro pójdzie całość.
Pobierz Semigod - @Niszczycielski_Muminek parę dni mi zeszło bo a to zapomniałem a to nie mia...
źródło: temp_file4454592856244086327