Wpis z mikrobloga

@KurczeBele: #!$%@?ć tą aferę premiową. Ja wiem, że Polacy uwielbiają skromnych chłopaczków bez własnego zdania, najlepiej biednych, ale bez względu na to jaka by ta afera nie była, to facet wykręcił takie liczby, że Polacy bardzo długo takiego nazwiska w Bayernie albo Barcelonie ponownie nie zobaczą.

Przypomnę tylko, że dekadę temu, zanim Lewandowski przeszedł do Bayernu i na dobre zadomowił się tam, bijąc wszelkie rekordy Bundesligi i w prawie każdym sezonie
Lambo994 - @KurczeBele: #!$%@?ć tą aferę premiową. Ja wiem, że Polacy uwielbiają skro...

źródło: Lewy

Pobierz
@Lambo994 Ale ja mu nie odbieram jego sportowych zasług. Oceniam go jako kiepskiego lidera, człowieka bez zdania. Piłka nożna to jest gra drużynowa, a Lewy jako kapitan nie wnosi nic do repry. Liczba goli jest imponująca i chwała mu za to. Jednak jego zachowanie w stosunku do klubów, wydarzeń wokół niego, selekcjonerów determinuje go jako postać przeźroczystą.

Afera premiowa to jest poważne kupsko, kapitan drużyny powinien od razu to conajmniej skomentować, nie
Sorry, ale będąc trzecim w klasyfikacji strzelców tuż za Cristiano Ronaldo i Messim, którzy swoimi wynikami odjechali światu na dekady, to nawet jakby ch... na konferencji pokazał nie zmieni tego, że jego nazwisko zapisze się w historii piłki nożnej jak Beckham, Zidane czy Gerd Muller.


@Lambo994: Dekady? Poczymaj piwo Haalandowi.