Wpis z mikrobloga

@qew12: No i elegancko, ze się udało zapytać. Pamietaj, ze jak będziesz grzecznie pytał, czyli dodasz na początku „przepraszam…” i na końcu podziękujesz za pomoc to nawet jakbyś się jąkał czy ogólnie pytanie pójdzie nie po Twojej mysli, to u rozmówcy pozostaną wyłącznie dobre emocje, grzeczność w komunikacji to podstawa, szczególnie z obcymi :)
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi:
No dobrze, niech więc będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Żeby się rozwijać trzeba robić rzeczy które są dla nas problematyczne, niekomfortowe lub wywołują lęk, a są związane z sytuacjami które chcielibyśmy wykonywać z łatwością na co dzień ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Anyway fajny kawałek mi przypominałeś w
Zgrywajactwardziela - @TataKasi: 
No dobrze, niech więc będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)...
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: brzmi lepiej, nie uwierzysz ale zawsze miałem słabe oceny z polskiego.
Choć dla mnie trochę sztywno, tak książkowo. Wydaje mi się że dając rady młodym ludziom lepiej używać prostego języka a nawet slangu
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi:

brzmi lepiej, nie uwierzysz ale zawsze miałem słabe oceny z polskiego.

Ja w sumie też, ale głównie za to że byłem trochę łobuzem i nauczycielki mnie nie lubiły, bo maturę zdałem bardzo dobrze xD

Choć dla mnie trochę sztywno, tak książkowo. Wydaje mi się że dając rady młodym ludziom lepiej używać prostego języka a nawet slangu

Spoczko, ja tylko dla bekuni tp napisałem, fajnie to ująłeś ( ͡~ ͜
  • Odpowiedz