Wpis z mikrobloga

@PanWojny: Jako pierwszy rozmawiał z Dryblasem, co było kluczowe, był u Leszka w szpitalu, i zrobił pamiętny lajt z pogrzebu, a Barnej co? W dupie miał tę sprawę, a teraz nagle się dogadał z Dryblasem i wielki hero, bo Wam nagrał ustawione "wyjaśnienia" po dwóch miesiącach, w których i tak Dryblas się mylił. WSW już dawno chciał się spotkać z Dryblasem na wyjaśnienia, ale ten nie chciał, bo widocznie nie był
@PanWojny: Nie jestem, po prostu to, że Dryblas się zgodził na wywiad z Barnejem nie jest żadnym wyczynem Barneja. On w tej sprawie nie zrobił nic. WSW już wcześniej zabiegał o taki wywiad, ale został zablokowany, bo był zbyt niewygodny. Barnej dostał ten wywiad, bo widocznie miał za zadanie go wybielić. "TY JESTEŚ NIEWINNY!"...
@Tabasco666: ale miało być merytorycznego chłopie. A ty odbijasz piłeczkę, że barneja wywiad z harasiem był gorszy. No to słucham, ja nie użyłem żadnego argumentu o wartości dzisiejszego lajta barneja.
@Bigticket: Ja nie mówię, że spotkanie z Leszkiem coś dało, ale jednak chłop tam pojechał, odnalazł go i coś nagrał. Robił to na gorąco, a nie po dwóch miesiącach. Teraz mu umniejszacie, bo Dryblas z łaski swojej zgodził się opowiedzieć o wszystkim akurat Barnejowi, choć równie dobrze mógł to zrobić sam na lajwie, więc może Ty mi odpowiesz na czym polega ta dobra robota Barneja?
@Tabasco666: ty jesteś jakiś nietypowy czy o #!$%@? ci chodzi? Proste pytanie było, wskazywałes zasługi wąsacza i jako jedna z nich wymieniłeś rozmowę z Leszkiem. Dla mnie ta rozmowa miała taką samą wartość merytoryczną jak fejkowa karta zgonu na społeczności. Teraz piszesz, ze to spotkanie jednak nic nie dało ale pojechał i coś nagrał. Ty siebie słyszysz w ogóle? To samo można powiedzieć o rozmowie barneja z dryblasem, no pojechał i
@Bigticket: Nie tym tonem chłopcze. Jeszcze raz Ci mówię, że w przeciwieństwie do Barneja WSW działał od razu. Nigdzie nie napisałem, że rozmowa z Leszkiem była merytoryczna, ale na tamten czas jakoś nikt inny się nie kwapił, żeby ruszyć dupę i coś nagrać. Gdzie był wtedy Barnej? Wypowiedziałeś się pod postem, w którym autor twierdzi, że zasługi Barneja są większe, więc wnioskuję, że się z tym zgadzasz. Ja się nie zgadzam
@Bigticket: No i dalej nie rozumiesz. Nigdzie nie napisałem, że to jakaś wielka zasługa. Po prostu większa niż Barneja, który nie dość, że nie wniósł nic, to jeszcze się spóźnił o 2 miesiące. Tyle.
@Tabasco666: nie rozumiem bo ty co chwilę przeczysz sam sobie. No ale ty się dziwisz, że dryblas nie chciał rozmawiać z gościem, który go cały czas pomawia i robi wszystko, żeby potwierdzić swoją teorię, że ten jest mordercą xD wielkie zaskoczenie, serio.
Eot, wmawiaj sobie dalej, że nie jesteś adoratorem wąsatego prymitywa.
@Bigticket: Przeczę sam sobie? xD Chłopie Ty się zastanów co piszesz. Autor postu podał proste stwierdzenie, że wywiad Barneja jest lepszą robotą niż wszystko, co zrobił do tej pory WSW. Podałem 3 argumenty obalające tę tezę, z czego Ty przyczepiłeś się do jednego i mnie obrażasz od jakichś nietypowych adoratorów, mimo że sam nie podałeś ŻADNEGO argumentu na wyższość wkładu Barneja. Wygląda na to, że to Ty jesteś adoratorem gita z