Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu psychiatra przepisał mi #xanax w związku z #depresja. Wziąłem kilka tabletek ale odstawiłem zewzgędu na brak efektu. Teraz po kilku latach znalazłem prawie pełne pudełko i w związku ze słabym nastrojem wziąłem 4x0,25mg o godzinie 18. Byłem ciekawy efektu ale po godzinie nie widziałem żadnego rezultatu. Stres i niepokój nie odszedł. Po tej godzinie postanowiłem dołożyć kolejne 4 tabletki 0,25. I tu historia się kończy bo obudziłem się o 9 z dziurą w pamięci. Obudziłem się przed telewizorem na kanapie na której oglądałem tv.
Tak wyglądają te słynne benzo? Liczyłem na jakiś relax a dostałem lukę w życiorysie. Mam jeszcze trochę tabletek ale nie wiem czy to na mnie działa. MOże być tak że to nie dla mnie? Co sądzicie? #narkotykizawszespoko
  • 18
@fizzly: no 8 bo mniejsze dawki nigdy nic nie dawały. zero działania. dlatego zaczalem o 4 - zero efektu po godzinie, więc zwiększyłem. Ale smutek pozostał :(
@Multiwitamina-_ za kilka dni spróbuję ale mam hipotezę że na mnie te leki od psychiatrzy nie działają. miałem wiele ssri i żaden nie działał. jedyny efekt to że konar nie stawał... z xanaxem wygląda to podobnie. może powinienem z 4mg walnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@giermek:

Po tej godzinie postanowiłem dołożyć kolejne 4 tabletki 0,25. I tu historia się kończy bo obudziłem się o 9 z dziurą w pamięci. Obudziłem się przed telewizorem na kanapie na której oglądałem tv.


Historia stara jak świat, oraz typowa.
Nie masz tolerki, bierzesz za dużo film urwany i tyle.

Zmniejsz dawkę ale kontruj energolem, kawa czy stimem Chociaż to ostatnie bez sensu bo benzo zbije „eufirie”
@giermek: kontrowaniexD

Jak coś zamula to bierzesz coś żeby pobudziło i wychodzi na fajny mix.

Byle odpowiednie ratio złapaxD

No mniej więcej tak tylko najlepiej monstera 500ml jebnac.

A po jakim czasie dorzuciłeś wczoraj 4 kolejne piguły?
@giermek: chłopie ja na pierwszy raz zapodałem 2mg a po pół godziny jak nic nie czułem, to #!$%@?łem znowu 2mg. Byłem w śpiączce z 14h - nawet jakby mnie ktoś gwałcił to nic bym nie czuł.