Wpis z mikrobloga

@janosikk: Badania ok ale za jednym ukluciem dorzucilbym sobie morfologie ogólna, próby watrobowe (lipidogram) i cholesterol i jak masz kase to sprawdzilbym tez Hormon tyreotropowy (TSH) niedobór hormonów tarczycy – fT3 oraz fT4 spowalnia pracę metabolizmu (spowolnienie tempa przemiany materii) oraz wpływa niekorzystnie na wiele innych narządów.
@nexe: Właśnie mam wyniki kilku badań o których piszesz. Miałem to robione ze względu niski poziom białych krwinek, który utrzymuje się u mnie od co najmniej 4/5 lat (od momentu, kiedy miałem jakąś morfologię robioną). Hematolog narazie nie zalecał badania szpiku. Wrzucam wyniki, może ktoś rzuci okiem i coś podpowie. Myślę, żeby skonsultować jeszcze z jednym specjalistą.
janosikk - @nexe: Właśnie mam wyniki kilku badań o których piszesz. Miałem to robione...

źródło: Merged_document

Pobierz
@janosikk: Choruje ktos w rodzinie na jakas chorobe autoimmunologiczna? Widze ze lekarz szukal przyczyny niskiego poziomu bialych krwinek i zlecil badania na pewne specyficzne wirusy i stany zapalne w organizmie które nieleczone caly czas zmniejszaja ilosc bialych krwinek natomiast u Ciebie jest wszystko w porzadku. Dorzucilbym jeszcze badanie na pasozyty (pierwotniaki ) mimo ze CRP nie wskazuje na zakażenia bakteryjne, a także wirusowe, pasożytnicze oraz grzybicze, OB równiez nie wskazuje na
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.