Wpis z mikrobloga

ale bym chciał miec łazienke z dziennym swiatłem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@Lugner: Po co? Jedynie wentylacja byłaby chyba zaletą, bo tak to ja mając wybór wolę ślepą łazienkę bo lepsze oświetlenie wtedy mam xD
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: Układ trochę problematyczny, ale dramatu nie ma :) Na plus na pewno fakt, że płytki nie są do samego sufitu ( mniej kucia). No i okno. Nie ma podwieszanego sufitu. Na minus wspomniany układ i rury, które trzeba wkuwać w ścianę. Łazienka może przerazić tylko ludzi, którzy boją się remontów. Jeśli dobra cena za m2 w stosunku do okolicy, to takich rzeczy jak stan łazienki nie bierze się pod uwagę.
  • Odpowiedz
@inga: Miałem w domu rodzinnym mocno doświetloną łazienkę od wschodu i mnie #!$%@?ło to okno. Słońce i tak zaburzało oświetlenie w pomieszczeniu. Teraz mam w środku mieszkania i jest idealnie, wchodzisz i zawsze jest stabilne oświetlenie.
  • Odpowiedz
  • 1
@PfefferWerfer To było sobie zamontować żaluzje albo rolety. Mam łazienkę od zachodu, tak więc słońca jest jeszcze więcej niż pd strony wschodniej i okno to wspaniała rzecz. Mam w niej drewniana żaluzje.
  • Odpowiedz
@inga: To dom rodzinny w którym się wychowałem, więc miałem tam gówno do gadania w sprawach designerskich części wspólnych. Kupiłem sobie swoje zgodnie z moimi preferencjami i jestem zadowolony. Elo.
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: @inga dokładnie, nie ma tu żadnej tragedii :) aż bym wstawił zdjęcie sprzed remontu
U mnie w poniemieckiej kamienicy było jeszcze gorzej, była cała gałąź kilku rur od sąsiada z góry. Wszystko da się umieścić w ścianie albo w zabudowie GK. Wyremontowanie takiej łazienki czy bardziej takiej z lat 2000 to i tak praktycznie ten sam koszt.
  • Odpowiedz