Wpis z mikrobloga

@JanRouterTrzeci: problem jest ale z psuciem pieniądza, napędzaniu inflacji i zbyt łatwym dostępie do kredytów - przez tępo w jakim kasa się dewaluuje nie można nic odłożyć, rozwiązanie nie jest więcej socjalizmu a MNIEJ! Zakrecić kurek z socjalem i kredytami.
  • Odpowiedz
  • 5
po prostu zacznij być bogaty bro xd Jakieś inne genialne porady? wziąć kredyt i zmienić pracę? nauczyć się programować? a może mam otworzyć fabrykę paróweczek?
  • Odpowiedz
@nigdywiecejtypie bogaci rodzice to połowa sukcesu dadzą Ci wykształcenie plus pomaga, spadek po babci to jest dopiero przyspieszenie w procesie mieszkania na swoim. Nawet jeśli to jest do podziału to zawsze na początek to coś. Ale bogaci rodzice o niczym nie przesadzają. Mogą być zwykłymi burakami którzy rzuca kłody pod nogi.
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: dla ludzi na minimalnej każde miasto wojewódzkie staje się nieosiągalne więc usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo wyobraź sobie swoje życie bez udziału w nim ludzi na minimalnej - daleko nie zajedziesz
  • Odpowiedz
@placus27: myślę ze 2 osoby na minimalnej bez problemu są w stanie kupić kawalerkę w większości miast wojewódzkich, na kredyt rzecz jasna.
I zarabiając minimalna sugeruje patrzeć na mieszkania najtańsze, w gorszych dzielnicach a nie narzekać że mając minimalna nie stać mnie na deweloperskie mieszkanie w dobrym miejscu.
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: Dokladnie. Nawet troche go rozumiem. Bo jak bylem biedny, na utrzymaniu rodzicow, nie znajacy zycia to tez bylem bardzo mocnym liberalem (nawet mialem flage dont tread on me xD!). Swiat wydawal sie prosty, zycie latwiejsze, a zarabianie xD? Wystarczy otworzyc bude z hot dogami i po roku niby mialem 100 tys.

Przyszla pierwsza praca, pierwszy guwno wynajem u Janusza, zderzenie ze sciana i rzeczywistoscia. Obecnie zarabiam duzo wiecej niz wtedy,
  • Odpowiedz
@statystyczny_yt: przedewszystkim problem z polskim socjalem jest taki, ze jest narzedziem propagandowym, a nie faktycznym narzedziem pomocy spolecznej. Powinno to byc duzo bardziej regulowana, bo wedlug moich statystyk z dupy, malo tych pieniedzy trafia faktycznie do dzieci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: CIT mam ci wysłać odklejeńcu? Ty myślisz, że każdy Polak po rozpoczęciu kariery zawodowej staje się socjalistą? XDDD o jak kisnę

Teraz już wiem z jakiego rodzaju nieudacznictwem mam do czynienia. Jęczcie dalej, może ktoś wam za to zapłaci i kupicie sobie wówczas upragnione mieszkanka xD
  • Odpowiedz
@Archoney: no dalej więcej importu memów z ameryczki xDD

W Polsce nie da się być bezdomnym - są schroniska. No ale tam nie można chlać, więc wiadomo xDDD

Tak samo uczciwie i ciężko pracujący człowiek nie ma problemu z zarobieniem na własną nieruchomość. Problem z mieszkaniem mają tylko zoomerki które zamiast wziąć się #!$%@? za robotę to shitpostują na socjalach xD
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci: jaki ty jesteś mądry, zaradny I wszystko wiedzący. Nauczyciele w Polsce uczciwie nie zarobią na godna nieruchomość i w takim razie radzisz żeby wszyscy nauczyciele nauczyli się innego fachu i przestali uczuć dzieci? A pracownicy socjalni? Pielęgniarki? Sprzątaczki? Wszyscy mamy być programistami żeby mieć dom?
  • Odpowiedz
@Archoney: no #!$%@? przykład podałeś socjaluchu bo nauczyciele to nieudacznicy i odpady społeczne które na wolnym rynku by zdechły gdyby nie budżetówka xD

podpowiedź: ogarnięty matematyk pójdzie w analizę danych w korporacji za 20k/mc czy wybierze użeranie się z bachorami i ich #!$%@? starymi za 3k/mc? Masz odpowiedź xD
  • Odpowiedz
@Archoney: czyli dyskusja zakończona, lewusowi skończyły się wysrywy xD

to teraz grzecznie do spania, jutro od rana weź się za uczciwą pracę i jeśli wytrwasz, to już niedługo zdobędziesz swoje wymarzone mieszkanie. Powodzenia!
  • Odpowiedz