Wpis z mikrobloga

#steam Może ktoś ma podobnie, albo może pomóc:

Steam ciągle nie ma połączenia z siecią. nie mogę pobrać gry.

Tydzień temu wszystko działało, pobrałem grę i sie zainstalowała. Potem nic nie robiłem i dziś wchodzę na steama z nową grą i żadne pobieranie nie działa.

Reinstalacja, czyszczenie wszystkiego, usuwanie plików z userdata i wszystkie inne pomysły znalezione w sieci nie pomogły.
Może ktoś coś?
  • 13
@Czlowiek_Ludzki: Noc nie pomogło, odinstalowałem wszystko, wywaliłem z dysku, wyczyściłem rejest zainstalowałem steama na nowo i dalej nie ściąga. Problem musi być gdzieś w połączeniu komputera z siecią, skoro na innej maszynie w tej samej sieci normalnie działa. Wszystkie konfiguracje zapór, defenderów i ustawień sieciowych wypróbowałem i nic nie pomogło. Poddaję się. Tu nawet elektroda by nie pomogła.
@syfanalny elektroda nigdy nie pomaga ¯_(ツ)_/¯. Odpal 3 magiczne komendy jako administrator:

chkdsk /f
sfc /scannow
DISM /Online /Cleanup-Image /Restorehealth
Jak się wszystko zrobi to uruchom ponownie komputer. Jak to nie pomoże to ja się poddaje. Zostaje chyba jedynie format. Imo powinieneś sprawdzić na maszynie wirtualnej na tym samym kompie, nie na innej maszynie. Wtedy byłaby pewność 100% czy to wina systemu.