Wpis z mikrobloga

grałem kiedyś w bfa i potem przestałem, teraz chce na ps4 zagrać w apex legends, wszystko elegancko, zalogowany jestem na swoim koncie PSN, odpalam apexa i wyskakuje mi komunikat, że musze zresetować swoje hasło na koncie EA bo te konto właśnie wygasło, problem w tym że nie pamiętam ani maila ani hasła do tego konta EA bo w #!$%@? dawno temu grałem na nim w jakiekolwiek gry online od EA, dlatego jest moje pytanie: czy da rade jakoś odzyskać albo poznać hasło/mail do konta EA jak tylko znam swój nick z PSN? masakra że takiego gówno robią, człowiek nie pograł jakiś czas i zamiast grać normalnie poprzez konto PSN to nie moge, bo to konto jest przypisane do konta EA do którego już nie pamiętam hasła ani maila XD #konsole #apexlegends #ps4 #pytanie
  • 1
@lubiepepsi2137 całe EA, miałem tak z fifa kiedyś. Musisz odpisać konto EA od PSN ale jak nie masz maila tzn nie pamiętasz to nie wiem czy to przejdzie. Załóż nowe konto ea i zadzwoń do supportu żeby odpięli twoje psn od jakiegoś konta EA, jak nie pójdą na to bo nie znasz maila to pozostaje stworzenie nowego konta psn i potem ea. Aa No i przynajmniej jeszcze dwa lata temu nie można