Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Może jestem jakiś dziwny ale zastanawiam się co młode dziewczyny czy kobiety w wieku 20 - 28 lat widzą w młodych facetach, którzy całymi dniami siedzą na ławce z kumplami, piją piwo czy wódkę, upijają się do nieprzytomności, chwalą się tym ile wypili itd... Serio to dla kobiet jest oznaka męskości? Ile się wypiło? Znam taką parę już są to dojrzali ludzie ale domyślam się, że z tą kobietą było tak samo, aktualnie ona pracuje, wraca do domu, leci mężowi po piwo, ten jej robi awantury, kiedy jest podpity lub pijany, a potem płaczę, że "on taki kiedyś nie był" itd

Serio laski marzą o takim życiu? Ja tego nie potrafię zrozumieć!

#polskiepato #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #milosc
  • 14
@wakxam: W wieku 20+ lat sporo ludzi to jeszcze mentalnie nastolatki. Wiem po sobie. Jak byłem w opisywanym przez Ciebie wieku, to liczyły się tylko weekendy i chlanie wódy z kumplami.
Później ludzie, którzy mają minimum rozsądku wyhamowują.
Niestety często jest już za późno. Sam mam w rodzinie kobietę, która brała ślub z typowym bad boyem osiedlowym i pół roku później już się rozwodzili. Facet był cudowny i wspaniały a jak
@wakxam: bo ludzie sa mega rozni i dobieraja sie na podstawie mega roznych wartosci? Moze baba tkwi w takiej relacji bo w domu obserwowala podobna? I paradoksalnie jest ona dla niej bezpieczna bo kojarzy sie z czyms z czym cale zycie sie zmagala?

Przeciez to sa oczywiste rzeczy, troche socjologii i psychologii by sie przydalo w szkole imo
@wakxam moim zdaniem chodzi tu o to, że chłop, którego opisujesz z reguły jest akceptowany przez rówieśników - jest dynamiczny, uspoleczniony, z dużą ilością znajomych. Zadając się z takim większe szanse są na ogólnie pojety brak nudy, tj. weekendowe wyjścia, jakieś wesela, regularne dawki emocji - częste okoliczności, żeby pochwalić się na stories innym koleżankom, jakie to ma się ciekawe życie (co jest ważne dla młodych lasek), najlepiej tak, aby jej zazdrościły
@derigen90 moze, ale w rzeczywistości prawie nigdy tak nie jest, bo też czuje się coraz starszy, nie ma większego wyboru i cieszy się nawet z takiego "zainteresowania" :) poza tym często wchodzi też brak świadomości.